فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از هدف‌گذاری اجرای طرح شهید عجمیان در ۱۵۰ مدرسه استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۰۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۶ 07 June 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سردار مرتضی عمومهدی روز جمعه در دیدار با مدیر کل و معاونین آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به طرح شهید عجمیان افزود: یکی از طرح‌های مهم در مدارس کشور طرح شهید عجمیان است که با محوریت گروه های جهادی بسیج دانش آموزی و مشارکت همه ظرفیت های آموزش و پرورش از جمله نوسازی مدارس در سطح استان انجام می شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: هدف از اجرای طرح شهید عجمیان شاداب سازی، بهسازی و مرمت مدارس با اولویت مناطق محروم و حاشیه شهرها است و این طرح در استان مرکزی به زودی آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰۰ گروه جهادی در سطح بسیج دانش آموزی استان مرکزی در راستای اجرای طرح شهید عجمیان نقش آفرینی می کنند و ۱۵۰ مدرسه در مرحله اول هدف گذاری شده است.

سردار عمومهدی با تاکید بر اینکه دانش آموزان هسته های اصلی امید در جامعه هستند، افزود: بسیج دانش آموزی یک مجموعه ارزشی و انسان ساز است که در راستای تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف نقش آفرینی می کند.

وی تاکید کرد: جهاد امیدآفرینی یکی از رسالت های بسیج دانش آموزی است و با توجه به اینکه ما همه دانش آموزان را بسیجی می دانیم، لذا کار این عزیزان در اجرای برنامه های فرهنگی هدفمند، اثرگذار و بسیار سخت و حساس است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

عمومهدی خاطرنشان کرد: خوشبختانه بسیج دانش آموزی استان مرکزی عملکرد بسیار مطلوبی در سطح کشور دارد که کسب رتبه برتر در حوزه راهیان پیشرفت و آموزش ۲۴ هزار دانش آموز در قالب درس آمادگی دفاعی در سال‌جاری نشان از پویایی این مجموعه دارد که باید استمرار داشته باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار