فرمانده سپاه روح‌الله گفت: شهدا، جانبازان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس و انقلاب با نثار خون خود از آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کردند
کد خبر: ۱۱۶۹۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۰ 05 June 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سردار مرتضی عمومهدی در دیدار با خانواده شهید اسدالله میرزایی و پیشکسوت پاسدار جانباز دفاع مقدس دکتر ابراهیم میقانی، خانواده شهدا و پیشکسوتان دفاع مقدس را صاحبان اصلی انقلاب دانست و گفت: اقتدار امروز انقلاب اسلامی مدیون ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

او با تجلیل از صبوری و همراهی خانواده شهدا افزود: شهدا و جانبازان و ایثارگران در دوران ۸ سال دفاع مقدس و عمر بابرکت انقلاب اسلامی با نثار خون خود از آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کردند لذا امروز وظیفه ما است که در راستای ترویج بیش ازپیش فرهنگ ایثار و شهادت قدم برداریم.

فرمانده سپاه روح‌الله تصریح کرد: خدا بالاترین مقام و عزت را نصیب جانبازان و شهدا و خانواده‌های گرامی آنان کرده است؛ شما با صبر و ایثار و استقامتی که از خود نشان داده‌اید اسوه و الگو هستید و دیدار با شما باعث تقویت روحیه ایثار، ایستادگی، مقاومت و ایجاد نشاط در بین مسئولان و مردم است.

سردار عمومهدی تبیین دستاورد‌های دوران دفاع مقدس را از جمله وظایف مهم دانست و گفت: امروز وظیفه داریم در راستای ادای تکلیف و انجام وظایف خود ادامه دهنده راه شهادت‌طلبی، شجاعت، دفاع از کیان، هستی، نظم و امنیت عمومی باشیم که برای آن خون‌های بسیاری داده شده است.

او با تأکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان الگویی مؤثر و مفید برای جوانان در سطح جامعه ترویج شود، خاطرنشان کرد: بیان خاطرات و روایت عملیات‌های دوران دفاع مقدس و شجاعت و ولایتمداری رزمندگان در آن مقطع زمانی می‌تواند بهترین راهکار برای تقویت اعتقادات و مقابله با هجمه دشمنان باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار