نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: خون پاک شهید آیت‌الله رئیسی و دیگر شهدای خدمت اعتبار و اقتدار نظام اسلامی را در صحنه بین‌الملل به منصه ظهور گذاشت.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴ 27 May 2024

به گزارش تابناک مرکزی،آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» روز دوشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در محل بیت نماینده ولی فقیه در این استان در اراک، افزود: حضور بیش از ۱۰ میلیون نفر در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت و اظهار همدردی روسای جمهور کشورهای مختلف نشان از اقتدار نظام اسلامی دارد.

وی ادامه داد: پیام حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت به دشمنان نظام اسلامی این بود که ملت ایران با تمام وجود پایبند آرمان‌ها و ارزش‌های نظام و خون مقدس شهدا است و تحت هیچ شرایطی از مسیر امام راحل و مقام معظم رهبری خارج نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی بیان کرد: یکی دیگر از پیام‌های حضور مردم در تشییع شهدای خدمت قدرشناسی از مسئولانی است که به صورت جهادی در راه خدا تلاش می‌کنند و با تمام وجود پای کار نظام و مردم هستند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در ادامه سخنان خود با اشاره به ۱۴ خرداد سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد، گفت: استان مرکزی به دلیل اینکه زادگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی است، رسالت مهمتری در برگزاری باشکوه این مراسم برعهده دارد و باید سرآمد دیگر استان‌ها باشد.

وی افزود: مردم دیندار و انقلابی استان مرکزی علاوه بر شرکت در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل باید خود را برای برگزاری مراسم و برنامه‌های عظیم و اثرگذار در شهرستان‌ها به ویژه در شهرستان خمین آماده کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: ایام ارتحال امام فرصتی برای انتقال اندیشه‌های ناب امام خمینی(ره)، رفتار، منش، زندگانی و ابعاد گوناگون زندگی آن شخصیت فرزانه به نسل جوان است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی با بیان این که امروز آثار و بازتاب اندیشه‎‌های امام خمینی(ره) در ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در دنیا متبلور است، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با تحقق انقلاب اسلامی ایران، اسلام را احیا و به دنیا عرضه کرد.

امام جمعه اراک در بخش دیگری از سخنان خود نسبت به بسیج تمام ظرفیت‌ها و منابع در جهت تحقق جهش تولید با مشارکت مردم تاکید کرد و گفت: مسئولان باید روش‌های مشارکت مردم در راستای تحقق شعار سال را تبیین کرده و زمینه تشویق مردم برای مشارکت در این امر مهم را فراهم کنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: شعار سال نباید تنها در کلام خلاصه شود، بلکه ضروری است تمام دستگاه‌ها و نهادها، اقدامات لازم را در راستای تحقق آن انجام داده و سهم خود را در این زمینه ایفا کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار