فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از توقیف ۲ دستگاه خودروی شوتی و کشف بیش از یک میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۸۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۱ 26 May 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ مجتبی جمالی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های عملیاتی پلیس در برخورد با خودروهای شوتی، مأموران پلیس آگاهی شهرستان ساوه در عملیاتی مشترک با کلانتری ۱۹ غرق آباد، ۲ دستگاه خودروی سواری شوتی را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: پس از بازرسی از این خودروها ۱۰۰ کیلوگرم گردو، ۱۵۰ کیلوگرم البسه و۴۸ جفت کفش قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: ارزش کالاهای مکشوفه بنا بر اعلام کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، یک میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال ارزیابی شده و در این عملیات ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

جمالی ضمن تأکید بر استمرار طرح‌های عملیاتی مبارزه با قاچاق به صورت برنامه ریزی شده در تمام نقاط شهرستان، گفت: تلاش پلیس بر این است که بیش از گذشته با تعامل و هم‌افزایی مردم و دیگر سازمان‌های ذیربط، گام‌های موثرتری در راستای مقابله با این پدیده بردارند.

۵۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در زرندیه کشف شد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زرندیه از کشف ۵۰ دستگاه ماینر غیر مجاز به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "جعفر اسکینی بیان کرد: پس از اطلاع مأموران انتظامی شهرستان زرندیه از وجود تعدادی زیادی ماینر غیرمجاز در یک کارگاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری ماینرها شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زرندیه با بیان اینکه در این بازرسی ۵۰ دستگاه ماینر غیر مجاز کشف شد، افزود: ارزش کشفیات صورت گرفته طبق نظر کارشناسان به ۳۰ میلیارد ریال می‌رسد.

سرهنگ اسکینی در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی خبر داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار