جمعی از اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران استان مرکزی با اعلام بیانیه‌ای حمایت خود را از عملیات غرورآفرین موشکی و پهبادی سپاه پاسداران علیه رژیم منحوس صهیونیستی اعلام کردند.
کد خبر: ۱۱۶۳۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۴ 17 April 2024

به گزارش تابناک مرکزی،جمعی از اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران استان مرکزی با اعلام بیانیه‌ای حمایت خود را از عملیات غرورآفرین موشکی و پهبادی سپاه پاسداران علیه رژیم منحوس صهیونیستی اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است: عملیات غرورآفرین وعده صادق که با موشک‌ها و پهپادهای ساخته دست سربازان غیور نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شد نمایش اقتدار امتی بود که چشمان میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان برای انتظار چنین روزی به آسمان خیره کرده بود و موجبات ایجاد شعف و امید در دل همه آزادی‌خواهان جهان شد.

این عملیات ترکیبی که نشان از برنامه‌ریزی دقیق و ترکیبی بود هیمنه پوشالی استکبار جهانی به سردمداری آمریکا و اسرائیل جنایتکار را در هم کوبید و آنچه فروریخت بازدارندگی دروغین و خودساخته رژیم صهیونیستی و هم پیمانان جنایتکار آن بود.

جمهوری اسلامی ایران با این عملیات بزرگ، بی‌نظیر، غرورآفرین و پیروزمندانه، معادلات منطقه و جهان را تغییر و نشان داد که کشورهای استکباری در برابر اراده‌ ملت بزرگ ایران و محور مقاومت کاملا شکست خورده و عاجز خواهند بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار