نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : تسهیلات بانکی باید با هدف ایجاد توسعه در بخش های مختلف جامعه از جمله صنعت و کشاورزی و در نهایت رشد تولید ناخالص ملی پرداخت شود.
کد خبر: ۱۱۰۸۲۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۲ 01 June 2023

 

به گزارش تابناک مرکزی،آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در دیدار با مدیران شعب بانک سپه استان مرکزی، افزود:منابع بانک‌ها باید در جهت حمایت از تولید داخل و در نهایت توسعه همه‌جانبه کشور هزینه شود.
وی ادامه داد: مسوولان بانکی باید به صورت بسیار سنجیده و با مراقبت‌های لازم منابع موجود را در جامعه مصرف کنند تا هیچ حقی ضایع نشود زیرا این منابع در حقیقت از آن مردم است.
امام جمعه اراک اضافه کرد: تصمیمات بانکی از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید به درستی و حتی در زمان‌های مورد نیاز اتخاذ و اجرایی شوند زیرا در برخی مواقع تصمیم درست نگرفتن در یک لحظه، تبعات بسیاری را به همراه خواهد داشت.
آیت‌الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: تصمیمات پولی و ارزی از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای اتخاذ درست آنها باید از اطلاعات مالی و سیاسی تمام کشورها آگاه بود.
وی با بیان اینکه بانک‌ها موظف‌اند روند سرمایه‌گذاری را تسهیل کنند، اضافه کرد: حمایت از طرح‌های اشتغالزا و تلاش برای احیای واحدهای تولیدی راکد از مسائل مهمی است که باید مورد توجه بانک‌ها قرار گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار