نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولان وظیفه دارند با تمام قوا با توطئه دشمنان مقابله کنند.
کد خبر: ۱۰۸۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶ 25 January 2023

 

به گزارش تابناک مرکزی،آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی افزود: برخی عناصر خود فروخته و دشمنان خارجی درصدد تضعیف خدمات نظام هستند.
وی یادآورشد: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تشریح و تبیین آرمان‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی از سوی مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی است.
وی افزود: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با تشریح فعالیت دستگاه‌های خود برای آحاد جامعه، در راستای ارتقای اعتماد و مشارکت مردم در برنامه‌ها و راهبردهای نظام اسلامی، گام‌های اساسی‌تری بردارند.
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: اکنون در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه ما تبیین و بیان موفقیت‌های برجسته و دستاوردهای عظیم نظام اسلامی است و وظیفه داریم خدمات نظام اسلامی برای جامعه و مردم را به خوبی روشن کنیم.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی رشد و توسعه بخش‌های مختلف کشور از جمله بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و خدمات نهادهای اجرایی به هیچ عنوان با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست و این دستاوردهای ارزشمند باید به خوبی برای نسل جوان تشریح شود.
وی به اصلاح الگوی مصرف تاکید کرد و گفت: روزانه بیش از ۶۵۰ میلیون‌متر مکعب گاز در کشور مصرف می‌شود که سرمایه عظیمی از کشور را هدر می‌دهد، در صورتی که با اصلاح الگوی مصرف می‌توان این میزان مصرف را کاهش و صادرات این محصول را تقویت کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در ادامه سخنان خود ماه رجب را فرصتی مغتنم برای خودسازی و آماده‌سازی برای ورود به ماه رمضان ارزیابی کرد، گفت: این ماه از جمله فرصت‌هایی به شمار می‌رود که باران رحمت الهی جاری و تشنگان زلال حق و معرفت به خوبی می‌توانند خود را سیراب کنند.
آیت‌الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: میلاد امامان معصوم، امام علی(ع)، امام محمدباقر(ع) و امام جواد(ع) و همچنین رویداد تاریخی بزرگ بشری، یعنی برانگیخته شدن پیام آور مهر و محبت، حضرت محمد(ص) برای هدایت انسان‏ها، بر فضیلت و اهمیت این ماه افزوده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار