در پی اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی فرماندار اراک به همراه شورای اداری این شهرستان با حضور در دفتر ستاد فرماندهی سپاه حضرت روح الله استان مرکزی ضمن محکومیت شدید این اقدام خائنانه و تجدید بیعت با آرمان های مقدس سپاه پاسداران، حمایت خود از این نهاد مردمی و انقلابی را اعلام کردند.
کد خبر: ۱۰۸۹۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵ 25 January 2023

 

 

به گزارش تابناک مرکزی، در پی اقدام ضدایرانی و خلاف قانون پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیدن است، فرماندار اراک به همراه شورای اداری این شهرستان با حضور در دفتر ستاد فرماندهی سپاه حضرت روح الله استان مرکزی ضمن محکومیت شدید این اقدام خائنانه و تجدید بیعت با آرمان های مقدس سپاه پاسداران، حمایت خود از این نهاد مردمی و انقلابی را اعلام کردند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از مواضع انقلابی و ارزشمند مسئولین، گروه ها و اقشار مختلف مردم استان خصوصا شورای اداری شهرستان اراک گفت: حمایت های مردم و گروه های مختلف از سپاه، عزم این نهاد را برای ادامه مسیر پر افتخار دو چندان خواهد کرد، سپاه پاسدارِ انقلاب و فدایی ملت ایران است و برای صیانت از امنیت کشور و خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خادم مردم و برهم زننده دسیسه ها و توطئه های دشمنان است، گفت: سپاه مهمترین سد راه تهدیدات دشمن در حوزه های مختلف سپاه است و سپاه بدون توجه به عملیات روانی و اقدامات دشمنان برای آبادی و پیشرفت کشور شتابنده حرکت می کند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تأکید کرد: اقتدار و نقش آفرینی هوشمندانه سپاه در راهبردهای جبهه استکبار و حامیان آنها در منطقه مهمترین عامل عصبانیت دشمنان از این نهاد انقلابی، ولایی و مردمی است و قرار دادن نام یک نهاد قانونی و نظامی کشور در لیست سازمان های تروریستی نشان از ضعف آنها در برابر اقتدار و نقش آفرینی های سپاه است.
وی افزود: سپاه پاسداران با تکیه بر ولایت و مکتب امامین انقلاب و پشتوانه عظیم مردمی برای ساختن ایران قوی و مستحکم شتابنده حرکت می کند و پاسداران در این مسیر عزم و اراده جدی دارند و لباس خدمت و شهادت را لحظه ای از تن به در نخواهند کرد.
سردار کریمی خاطرنشان کرد: امروز اساسی ترین پاسخ به توطئه ها و اقدامات مذبوحانه دشمنان خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها است و همه باید در دست یکدیگر در این مسیر شتابنده گام برداریم و امروز فصل درخشانی از قوی شدن در همه ابعاد شروع شده و باید با قوت ادامه دار باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار