معاون گردشگری اداره کل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: با برندسازی می‌توان گردشگران را از نقاط مختلف کشور جذب کرد، تا شاهد رشد این صنعت در منطقه باشیم.
کد خبر: ۱۰۱۲۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹ 29 November 2021

 

به‌گزارش تابناک مرکزی، سید حسن حسینی از آغاز فعالیت مجدد اتاق فکر گردشگری با حضور جوانان متخصص و خلاق در حوزه گردشگری خبر داد و افزود: در این جلسه دستورالعمل اجرایی اتاق فکر قرائت و در مورد کارگروه‌های تخصصی، مسایل و مشکلات حوزه گردشگری و پیشنهادات راهبردی مطرح شد و مقرر شد این جلسات هر ۱۵ روز یکبار تشکیل شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی یادآورشد: بر اساس فراخوان عمومی و تحویل رزومه فعالیت اعضا که متشکل از دانش آموختگان رشته مدیریت گردشگری و افراد فعال و خوش فکر در حوزه گردشگری تشکیل شد.
حسینی گفت:بی‌شک حضور جوانان خوش فکر و پرانگیزه در یک ساختار هدفمند، جریان مدیریت و به اشتراک‌گذاری دانش و مهارت شبکه‌سازی را در پی خواهد داشت.
او با تاکید بر اینکه طراحی رویدادها، جشنواره‌ها و برنامه‌هایی که به ایجاد خاطرات خوب در یاد و خاطر گردشگران کمک کند، بخشی دیگر از جریان سازی به سمت برند گردشگری شدن استان است گفت:موضوع مهمی که در این میان وجود دارد، ضرورت شناسایی ظرفیت‌های گردشگری استان است و امیدواریم با تشکیل اتاق فکر این امر محقق شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی افزود: درحال حاضر مسائل زیادی در بازار گردشگری وجود دارد که با راه‌حل افراد خلاق و صاحب ایده برای یافته و در مسیر درست خود قرار خواهد گرفت.
حسینی ایجاد فضای یادگیری غیر رسمی و زبان مشترک این گروه را از دیگر اهداف تشکیل اتاق فکر گردشگری برشمرد و اظهار داشت: در همین راستا و بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در نظر داریم تا با تشکیل اتاق فکر گردشگری از ظرفیت نخبگان گردشگری در استان حداکثر بهره را ببریم و درها را به‌روی صاحبان فکر و نوآوری باز کنیم و به دنبال ایجاد ساختارهایی برای برقراری ارتباط بین صنعت، دانشگاه و بازار با حضور افراد فعال و خوش‌فکر در حوزه گردشگری هستیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار