کد خبر: ۱۰۱۱۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳ 25 November 2021

 

به گزارش تابناک مرکزی،فرزاد مخلص‌الائمه در همایش فرماندهان پایگاه بسیج ادارات استان مرکزی افزود: باید در برش استانی ترمیم نواقص انجام شود و نظامی پویا و پاسخگو ایجاد شود چراکه نظام اداری کشور ضعیف است و ساختار پاسخگویی به نیازهای روز جامعه را ندارد بنابراین باید در آن تحول بنیادین رخ دهد.
وی با بیان اینکه بسیج ادارات جایگاه ویژه‌ای دارند یادآورشد: اقدامات این بخش باید به گونه‌ای اثربخش باشد که به پیشرفت دامن زده و امنیت ملی و نشاط اجتماعی را بهبود بخشد و ناکارامدی‌ها را جبران کند.
استاندار مرکزی گفت: یافتن ریشه اصلی ناکارآمدی نظام اداری و ارایه راهکار مقابله با این پدیده موضوعی مهم است که در استان مرکزی از بسیج ادارات دعوت می‌شود مجموعه اجرایی را در این امر مهم یاری رسانند.
مخلص الائمه افزود: ترمیم مشکلات متعدد جامعه باید بر مبنای اولویت‌بندی صحیح به پیش برود تا اثربخش باشد و انرژی و زمان تلف نشود.
وی اظهار داشت: کارمندان ادارات و نهادهای دولتی باید رفع مشکلات مراجعان را در صدر تکالیف قرار دهند و از فساد و ناکارآمدی جلوگیری کنند و موجب افزایش امید در جامعه شوند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی هم گفت: شرایط کنونی جامعه به گونه‌ای است که نیروهای انقلابی فرصت خوبی مطلوب دارند تا گام هایی که رهبر معظم انقلاب ترسیم کرده است برای رسیدن به تمدن اسلامی شکل بدهند.
سردارمحسن کریمی افزود: گام دوم انقلاب اسلامی آغاز شده و باید با سرعت دولت سازی اسلامی را پُشت سر بگذاریم که در صورت شکل نگرفتن جامعه اسلامی معضلاتی ایجاد می‌شود.
وی اظهار داشت: سبک زندگی اسلامی و ایرانی باید در جامعه احیا شود و برای بهبود مناسبات فرهنگی، اقتصادی، معیشتی و ارتقای امور انسانی باید زیرساخت‌ها و مولفه‌های لازم فراهم شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار