قرارداد خرید نرده‌بان ۶۴ متری آتش‌نشانی اراک منعقد شد

رییس سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک گفت: قرارداد خرید نرده‌بان ۶۴ متری آتش‌نشانی اراک پس از پیگیری‌های چند ساله، منعقد شد.
کد خبر: ۱۰۸۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳ 16 January 2023

 

به گزارش تابناک مرکزی، محسن فضلی افزود: پیگیری خرید این نرده‌بان به عنوان یک نیاز واجب در شهر اراک از دوره شورای اسلامی پنجم آغاز و در دوره ششم با جدیت بیشتری دنبال شد تا به قرارداد رسید.
وی بیان کرد: قرارداد این نرده‌بان ۶۴ متری، ۲ میلیون و ۵۰ هزار یورو است که مقرر شده با نرخ یورو نیمایی (حدود ۶۰۰ میلیارد ریال) تامین شود.
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ادامه داد: با انعقاد قرارداد انجام شده، ۲۵ درصد مبلغ پرداخت شد و تا یک سال آتی این نرده‌بان تحویل آتش‌نشانی اراک می‌شود.
فضلی اظهار داشت: سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک در ساخت و سازهای جدید سختگیری‌های جدی در ایمنی سازه‌ها دارد اما در گذشته بناهایی ایجاد شده که ایمنی در آنها رعایت نشده و بی‌توجهی به رفع آنها می‌تواند خطرات زیادی را ایجاد کند.
وی گفت: در شهر اراک وجود ۲ نرده‌بان بلند، یکی برای امدادرسانی و یکی برای اطفای حریق نیاز است که خوشبختانه خرید یک دستگاه ۶۴ متری آن به مرحله انعقاد رسید.
لازم به ذکر است، هم‌اکنون ۳۰ دستگاه خودرو سبک و سنگین امداد و نجات و اطفای حریق در سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک وجود دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار