پاداش برای ۱۵۷ هزار مشترک برق در استان مرکزی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: حدود ۱۵۷ هزار مشترک برق خانگی این استان از مجموع ۳۶۸ هزار قبض برق صادره از ابتدای خردادماه تاکنون، مشمول پاداش صرفه‌جویی شدند.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۲ 07 July 2024

به گزارش تابناک مرکزی،محمود محمودی ۱۷ تیر در جمع خبرنگاران، گفت: از مجموع ۳۶۸ هزار قبض برق صادره در بخش خانگی استان مرکزی از ابتدای خرداد ماه، حدود ۱۵۷ هزار قبض، مشمول پاداش خوش مصرفی بوده است، به این معنی که حدود نیمی از مشترکان بخش خانگی که در این فاصله قبض برق برای آنان صادر شده است در صورت مراجعه به نرم افزار برق من می‌توانند شاهد تخصیص پاداش یافته باشند.

وی ادامه داد: با افزایش دمای هوا در روزهای پیش رو بر اساس پیش بینی هواشناسی، انتظار می رود میزان مصرف برق در استان مرکزی به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد و این مسئله، حفظ پایداری شبکه برق به ویژه در ساعات اوج بار را با چالش مواجه خواهد کرد.

محمودی خاطرنشان کرد: تمامی ظرفیت‌های فنی به منظور توزیع مناسب انرژی استان به کارگرفته شده است اما طی هفته جاری نیاز است همه مشترکان برق به ویژه در بخش‌های اداری و خانگی، حداکثر همکاری را در مدیریت مصرف برق به عمل آورند تا شاهد بروز هیچ گونه اختلالی در تامین برق مورد نیاز مردم نباشیم.

مدیرعامل توزیع برق استان مرکزی همچنین با بیان این که تاکنون ۱۵ مشترک اداری این شرکت، مشمول قطع برق شده اند، یادآوری کرد: همه ادارات مطابق با مصوبه هیات وزیران موظف به کاهش ٣٠ درصدی مصرف برق در ساعات اداری وکاهش ٦٠ درصدی مصرف در ساعات غیر اداری هستند و طی روزهای آتی با توجه به افزایش دمای هوا، این شرکت نظارت خود را بر عملکرد ادارات، افزایش خواهد داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار