مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از اجرای 12 کیلومتر آسفالت در محور «شازند-ازنا» خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۷۵۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۷ 21 September 2023

به گزارش تابناک مرکزی؛مهرداد جهانی افزود: در راستای بهبود کیفیت جاده و افزایش ارتقای ایمنی، از سال گذشته تاکنون عملیات اجرای آسفالت به طول 12 کیلومتر در محور «شازند-ازنا» انجام شده است.


وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه در مجموع 285 میلیارد ریال بوده است، افزود: در سال گذشته عملیات اجرایی ماسه آسفالت به طول 6 کیلومتر، 15 هزار مترمربع لکه‌گیری و همچنین دو هزار و 800 متر روکش آسفالت صورت گرفته است.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری نیز 20 هزار مترمربع لکه‌گیری در این مسیر صورت گرفته خاطرنشان کرد: در این مدت همچنین عملیات روکش آسفالت به طول سه هزار و 400 متر با اعتباری بالغ 70 میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده که بخشی از آن هم‌اکنون در حال انجام و در مراحل پایانی است.


جهانی ادامه داد: لکه‌گیری این محور به طول 20 هزار مترمربع و همچنین اجرای دو کیلومتر ماسه آسفالت بخش دیگری از اقداماتی است که از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با بیان اینکه برخورداری رانندگان و کاربران از کیفیت مطلوب جاده مطالبه به حق مردم است تأکید کرد: این اداره کل تلاش کرده با توجه به اعتباراتی که در اختیار دارد در راستای افزایش ایمنی جاده و ارتقای کیفیت محورها قدم بردارد و تاکنون نیز اقدامات بسیاری در این خصوص صورت گرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار