مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد:
آغاز ساخت هزار واحد مسکن برای محرومان در استان مرکزی

به گزارش تابناک مرکزی، قنبر موسی نژاد در مراسم واگذاری ۱۰ واحد مسکونی مددجویی که با حضور فرمانده سپاه روح الله استان،فرماندار شهرستان ساوه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان ساوه انجام شد افزود: زمین مورد نیاز برای ساخت ۵۰۰ واحد از این تعداد مسکن از طریق اداره کل مسکن و شهرسازی واگذار شده و زمین ۵۰۰ واحد دیگر هم تا پایان امسال واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال ۷۵۰ مسکن مددجویی آسیب دیده از سیل سال جاری ساخته شده است یاد آورشد: از این تعداد ۱۵۰ مورد با مشارکت سپاه و مابقی بامشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه تا امروز بیش از ۱۰۵۷ خانواده از خانواده های تحت حمایت توانمند شده و از چرخه حمایتی خارج شدند، افزود: توانمندسازی مددجویان زمانی اتفاق خواهد افتاد، که سه ضلع مثلث ایجاد اشتغال، ساخت مسکن و تقویت فرهنگ و اعتقادات تشکیل شود و با انجام اقدامات حمایتی مددجویان، می توان این افراد را از چرخه حمایتی خارج کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی همچنین به برنامه‌های مشترک دستگاه های عضو در کمیته همیاری و خدمت رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: طرح‌های قابل افتتاح کمیته امداد، بنیاد مسکن، سازمان بهزیستی و سایر اعضای کمیته همیاری و خدمت رسانی به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد تومان در ایام دهه فجر افتتاح می شود.