سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک گفت: در آستانه فرا رسیدن عید غدیر خم و قربان در راستای غدیرشناسی و تبیین جایگاه این واقعه بزرگ در آحاد جامعه ارزشمند، چاوشی خوانی غدیر با هنرمندی ناصر کریمی نیک، سید محمد جنید و امیر حسین کریمی نیک برگزار می شود.
کد خبر: ۹۷۹۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶ 19 July 2021

به گزارش تابناک مرکزی، اکبر رضایی اظهار کرد: مهمترین اهداف بازسازی این واقعه شناساندن و معرفی سیره نبوی، ائمه معصومان و تلاش در گسترش معارف الهی و الگوسازی واقعه غدیر و ولایت پذیری در بین مردم بوده که این اقدام فرهنگی با هنرمندی هنرمندان شهر اراک صبح‌ها در بازار سرپوشیده و عصرها در محل برگزاری جشنواره غدیر واقع در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) اجرا خواهد شد.

وی گفت: زبان هنر از مهم‌ترین روش‌ها برای انتقال فرهنگ و سبک زندگی بوده و سمعی و بصری کردن واقعه غدیر خم برای جذابیت بیشتر و انتقال سریع‌تر پیام غدیر خم برای نسل‌های امروزی، یکی از ابزارهای مفید انتقال پیام است و امیدواریم با اجرای این نمایش بتوانیم گامی مؤثر در شناخت بیشتر این وقایع برای شهروندان داشته باشیم.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک خاطرنشان کرد: چاوشی خوانی غدیر با هنرمندی ناصر کریمی نیک، سید محمد جنید و امیر حسین کریمی نیک در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین