رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ارزیابی غیر واقعی افزایش سرمایه یک کارخانه صنعتی و تخلفات صورت گرفته در این پرونده در بررسی های کارشناسی ماموران این پلیس خبر داد.
کد خبر: ۹۴۲۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶ 21 February 2021به گزارش تابناک مرکزی، سرهنگ "محمدعقیل سلگی" افزود: با ارجاع مرجوعه ای از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اراک مبنی بر ارزیابی غیرواقعی اموال یکی از شرکت های صنعتی و اعلام افزایش سرمایه نادرست از سوی هیئت مدیره این شرکت، بررسی موضوع از سوی کارشناسان این پلیس آغاز شد.
وی یادآورشد: با هماهنگی مرجع قضائی و در بازدید ها و اقدامات تخصصی انجام شده از سوی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان از این کارخانه، مشخص شد که در ارزش گذاری های انجام شده از سوی کارشناسان دقت نظر لازم انجام نگرفته و برخی از ماشین آلات اعلام شده در افزایش سرمایه موجود نبوده و یا فاقد کارایی و ارزش استفاده در تولید هستند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس و مشخص شدن تخلفات صورت گرفته در فرایند ارزش گذاری و افزایش سرمایه این کارخانه، متهمان این پرونده شناسایی و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار