معاون سیاسی‌امنیتی استانداری مرکزی گفت: اختصاص زمین در لکه‌های صنعتی استان مرکزی به کارگاه صنایع‌دستی به منظور رونق تولید در دستور کار است.
کد خبر: ۹۳۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲ 18 January 2021

 

به گزارش تابناک مرکزی، بهروز اکرمی در بازدید از کارگاههای صنایع دستی و تولید سفال روستای احمدآباد افزود:لکه‌های صنعتی که در زوم روستایی (طرح هادی) در نظر گرفته شده است، بخشی از زمین این لکه‌ها به کارگاههای صنایع‌دستی اختصاص می‌یابد.
وی یادآورشد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "رونق تولید" نامگذاری شده است باید به محصولات صنایع‌دستی توجه ویژه‌ای صورت گیرد،حمایت از کارگاه‌های کوچک صنایع‌دستی به رونق تولید کمک می‌کند.
اکرمی اظهار داشت: یکی از سیاست‌های محوری که در استان مرکزی دنبال می‌شود توسعه تولید و اشتغال است برای تحقق این مهم توجه به لکه‌های صنعتی در دستور کار قرار دارد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری گفت: واگذاری زمین به کارگاههای صنایع‌دستی و حمایت‌های قانونی از صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع‌دستی منجر به تولید اشتغال و جهش اقتصادی می‌شود.
او افزود: برای حمایت از این کارگاههای کوچک می‌توان با تفاهم‌نامه از مدارس بلا استفاده نیز به عنوان کارگاه استفاده شود.
وی ادامه داد: جلسه تکمیلی این موضوع با حضور مدیر کل امور روستایی و بنیاد مسکن به زودی تشکیل و پیگیری لازم برای اختصاص زمین برای احداث کارگاه‌های صنایع‌دستی انجام می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار