فرمانده انتظامي شهرستان زرندیه از جان باختن یک زوج میانسال به علت مسمومیت ناشی از گازگرفتگي در یکی از روستاهای این شهرستان خبرداد.
کد خبر: ۹۳۰۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸ 09 January 2021به گزارش تابناک مرکزی، سرهنگ "روح الدین یوسفوند" افزود: در ساعت۱۳:۳۷ روز گذشته در پي تماس تلفني شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰، مبني بر گاز گرفتگي ۲ نفر از اعضای یک خانواده در يكي از روستاهای بخش خرقان شهرستان زرندیه، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه نیروهای امدادی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد، یک زوج میانسال ، بر اثر انتشار گاز مونواكسيد كربن به داخل منزل و استنشاق آن جان خود را از دست داده اند.
وی یادآورشد: پس از هماهنگي با مقام قضائي اجساد متوفيان برای بررسی بیشتر به وسیله نیروهای امدادی به پزشكي قانوني منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه در پایان با اظهار تاسف بسیار از وقوع اين حادثه دلخراش، از شهروندان خواست تا با توجه به برودت وسردی هوا در فصل زمستان، همواره در استفاده از وسایل گرمایشی گاز سوز، توصيه هاي ایمنی را رعایت و تنها از وسایل دارای گواهی استاندار استفاده کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار