فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف ۵۲ کیلو و ۸۵۵ گرم انواع مواد مخدر و دستگيري ۸۳معتاد و توزيع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۱۲۹۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵ 29 October 2020به گزارش تابناک مرکزی، سرهنگ "عبد الرضا جودکی افزود: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده شهري و روستايي توسط مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شازند، با هدف شناسايي و دستگيري معتادان و توزيع كنندگان موادمخدر اجرا شد.
وي با اشاره به اينکه برقراري نظم و امنيت مطلوب و تحقق احساس آن همواره در سرلوحه کار پليس قرار دارد، اظهار داشت: با اجراي اين طرح ها، ماموران انتظامی تعداد ۸۳نفر معتاد و توزيع کننده مواد مخدر را دستگير، ۵۲ کیلو و۸۵۵ گرم انواع مواد مخدر را در مدت یک ماه گذشته کشف کردند.
سرهنگ "جودکی" افزود :متهمان دستگير شده پس از تشکيل پرونده برای سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان شازند با بيان اينکه طرح مقابله با توزيع کنندگان مواد مخدر و هنجارشکنان به منظور سالم سازي محيط و پاكسازي مناطق آلوده و جلب رضايت عمومي مردم با تمام توان استمرار خواهد داشت، اظهارداشت: از شهروندان انتظار داريم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهيه، توزيع و فروش موادمخدر، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار