دو جوانی که به بهانه پخش آش نذری، بعد از ورود به منزل خانمی سالخورده در یکی از روستاهای شهرستان اراک، طلاجات او را به سرقت برده بودند، در عملیات سریع پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۹۰۸۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷ 13 October 2020به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ "امیر مختاری" فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: با اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره سرقت به عنف در یکی از روستاهای شهرستان اراك، بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری ۲۰ امیر کبیر و پاسگاه بخش "معصومیه" در محل حاضر شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی اظهارات مالباخته که فردی سالخورده بود، مشخص شد در طول شب، ۲ نفر با سر و صورت پوشیده پس از ورود به منزل وی، با تهدید اقدام به طلاجات او کرده اند.
سرهنگ مختاری اظهار داشت: مأموران پس از بررسی اظهارات مالباخته و در مراحل تحقیات تخصصی پلیس، دو جوان سارق شناسایی شدند و عامل اصلی این سرقت در کمتر از ۱۲ساعت دستگیر شد.
وی با اشاره به ادامه داشتن تحقیقات پلیسی به منظور شناسایی و دستگیری دیگر همدست سارق افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار