رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ساعت گذشته استان مرکزی ۶۲ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۳۸۰۴ نفر رسیده است.
کد خبر: ۸۶۸۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵ 29 June 2020


به گزارش تابناک مرکزی دکتر سید محمد جمالیان افزود: از تعداد ۶۲ مورد جدید در استان ۲۲ مورد این بیماران در بیمارستانهای استان بستری شده اند و تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.
وی یادآورشد: ۴۰ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند هم به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.
دکتر جمالیان افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ مورد فوت ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس به ۱۹۸ مورد رسیده است.
وی تاکید کرد: در حال حاضر بهترین و ارزانترین راه حفاظت در برابر کرونا ویروس رعایت بهداشت فردی و نکات بهداشتی می باشد که باز هم مهمترین موضوع استفاده از ماسک است.
دکتر جمالیان از مردم استان خواست: از ماسک استفاده کنند و به پویش "من هم ماسک می زنم " بپیوندند چرا که ماسک احترام به حقوق شهروندی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار