سپاه روح الله استان مرکزی در چهل و یکمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و مراسم بزرگداشت ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۸۱۸۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲ 30 January 2020

به گزارش تابناک مرکزی در این بیانیه آمده است: دهه فجر و ایام سالگرد پیروزی انقلاب در تقویم های سالنما و روزنگار برای ملت حرکت آفرین ایران فقط مناسبتی تقویمی و تاریخی نیست بلکه فرهنگ و دیدگاهی که در آن تجدید عهد و میثاق نیروهای انقلاب برای افزایش شتاب هر ساله انقلاب نهفته است.
به گزارش تابناک مرکزی، این بیانیه می افزاید: برپایی حکومت و نهضت اسلامی به برکت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ترسیم الگوی مدینه فاضله ای است که مردم شهید پرور ایران اسلامی در طول سالها تلاش و مبارزه و مجاهدت به استقلال آن شتافته اند.
در ادامه این بیانیه آمده است: ملت ایران به مدد روح بلند امام راحل از بند اسارت 2500 ساله حکومت ستمشاهی نجات یافته و راه و رسم زندگی مستقل در پناه پرچم اسلام را آموخته است و سرنوشت خویش را خود براساس آموزه های دین اسلام تعیین می کند.
در این بیانیه با اشاره به اینکه فجر انقلاب از سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی نشات می گیرد آمده است : طبل رسوایی منحرفان و بدخواهان با پیروزی انقلاب اسلامی بر سر بازارها نواخته و چهره دروغین مصلحت اندیشان عافیت طلبان و سازشکاران فرصت طلبان در مقابل اراده ملتی به پا خواسته آشکار شده است و این امام بزرگوار بود که غرور دنیای جهنمی استکبار به سرکردگی آمریکا و اقتدار پوشالی اش را در ایران شکست.
این بیانیه با اشاره به چهل ویک سال توطئه و خباثت دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ، می افزاید: در سایه توکل به خداوند و اندیشه های امام راحل و نیز رهنمودهای حکیمانه رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنهای (مدظله العالی)، جمهوری اسلامی مستحکم تر و ملت عزیز ایران مقاوم تر و استوارتر شده اند و راه پرافتخار خود را با قدرت و تکیه بر فرزندان دلیر و نسل جوان و آگاه کشور ادامه می دهد.
در این بیانیه آمده است: حرکت های عزت بخش و رهایی بخش مردمان پایدار جبهه مقاومت اسلامی در سرتاسرمنطقه ، فلسطین، غزه، عراق، یمن،افغانستان و مجاهدان حزب الله لبنان و نیز سردرگمی و واماندگی اسراییل غاصب و آمریکای جنایتکار تحت تاثیر انقلاب اسلامی قرار گرفته است و شــــفاف سازی و روشنگری رسالت اساسی فرزندان اصیل انقلاب اسلامی است.
در این بیانیه با اشاره به این که بزرگترین آزادی ما توانایی تصمیم گیری و طرح تکلیف است خاطر نشان شده است: آینده روشن از آن کسانی است که برای آینده ای بانشاط، با صداقت و اخلاص فعالیت می کنند.
در این بیانیه تصریح شده است: انقلاب تبلور عینی باورهای درونی انسان هاست و مردم مستضعف و پابرهنه و محروم همچون همیشه ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلابند.
بیانیه سپاه روح الله می افزاید: اگر اخلاص و مجاهدت و فداکاری بی نظیر ملت ایران نبود نه در جنگ تحمیلی به پیروزی می رسیدیم و نه انقلاب اسلامی به سی سالگی می رسید.
در این بیانیه همچنین آمده است: پاسداری از انقلاب اسلامی، پاسداری از آرمان های پویا و پیش رونده است و عمر بابرکت چهل ویک ساله انقلاب اسلامی حاوی تازه ترین پیام ها برای همه بشر است.
سپاه روح الله پیام انقلاب را پیام اسلام، عدالت، معنویت، نجات انسان ها و جوامع بشری دانسته و آورده است: صدای اسلام در هر نقطه ای از جـــــــهان امید بخش و برای مستکبران تهدیدکننده است.
در این بیانیه تصریح شده است: بیداری احساسات اسلامی در میان ملت های مسلمان، دمیده شدن روح اعتماد به نفس در جوامع مختلف دنیا در سایه قامت بلند نظام اسلامی میسر شده و لازمه دهه چهارم انقلاب اسلامی نگهداری و تحکیم بخشیدن به این الگوی درخشان در عصر کنونی است.
این بیانیه می افزاید: امروز ملت مظلوم فلسطین و نیروهای آگاه و روشنفکران مسلمان به ملت بزرگ ایران که پرچم نهضت عظیم اسلامی را به دست گرفته است چشم امید بسته اند و بار امانتی که بر دوش ملت ایران قرار گرفته از همیشه تاریخ سنگین تر است.
در بیانیه تاکید شده است: اجرای این رسالت بزرگ مستلزم قوت ایمان، اراده، توکل به خدا، اطاعت از رهبری و برخوردار بودن از آمادگی های مادی و معنوی برای ورود به دهه عدالت و پیشرفت است.
در این بیانیه همچنین آمده است: امروز ماموریت بزرگ انقلاب اسلامی همچنان تاکید بر معنویت و تکیه بر ارزش های انقلاب اسلامی، اندیشه های امام راحل و رهنمودهای حکیمانه رهبری است و اگر ارزش های انقلاب را از دست بدهیم بی تردید استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را از دست خواهیم داد.
بیانیه تصریح کرده است: تحقق کامل اهداف انقلاب نیازمند کار و تلاش بی وقفه چند نسل است و جوانان مومن در این راه تکلیف سنگین تری بر عهده خواهند داشت.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار