آزادی
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان مرکزی گفت: ۱۱۰ زندانی غیر عمد در این استان امسال با حمایت‌های خیران و پیگیری‌های این ستاد از زندان آزاد شدند
کد خبر: ۸۰۶۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷ 18 December 2019
نتیجه تصویری برای زندانی"
محمدحسن حسین‌بیگی افزود: مجموع بدهی این زندانیان بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال بود که حدود ۷۰ میلیارد ریال آن از سوی شکات بخشیده شد.
وی ادامه داد: بیش از چهار میلیارد ریال مجموع مطالبات شکات نیز از سوی خود زندانیان تامین شد و حدود ۱۷ میلیارد ریال آن نیز با تسهیلات از سوی موسسه‌های مالی و اعتباری به زندانیان پرداخت شد.

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان مرکزی ادامه داد: حدود ۳۷ میلیارد ریال از مجموع بدهی زندانیان نیز از به صورت اقساطی از سوی زندانیان پرداخت و یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال نیز از سوی صندوق خسارت بدنی ویژه تصادفات پرداخت شده است.  

حسین‌بیگی مجموع پرداختی ستاد دیه استان مرکزی از محل اعتبارات داخلی را هفت‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: حدود سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال نیز از سوی ستاد دیه کشور برای آزادی زندانیان غیرعمد استان تامین شده است.  

وی گفت: اکنون ۲۱۳ زندانی غیر عمد زندان‌های استان مرکزی برای آزادی، چشم انتظار کمک‌های مالی خیران هستند.

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان مرکزی اضافه کرد: بیش از ۵۰۰ خیر در برنامه‌های این ستاد مشارکت دارند که امسال از تمامی این افراد با اهداء لوح تقدیر و تندیس ویژه قدردانی شد.

شماره حساب هاب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران و ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی برای کمک‌های مردمی در آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد در نظر گرفته شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار