گل دوم تاتنهام مقابل المپیاکوس در شرایط عجیب و با کمک توپ جمع کن به ثمر رسید
کد خبر: ۸۰۰۶۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰ 27 November 2019
 به گزارش "ورزش سه"، امشب تاتنهام در اولین تجربه ژوزه مورینیو روی نیمکت این تیم در لیگ قهرمانان مقابل المپیاکوس به میدان رفت و بر خلاف انتظار در خانه خود و در همان نیمه اول دو بار دروازه خود را باز شده دید.
اما دله آلی، ستاره تازه اوج گرفته تاتنهام موفق به گلزنی شده و اختلاف را به حداقل برساند. اما در اوایل نیمه دوم بود که هری کین روی اتفاقی عجیب موفق شد گل دوم تاتنهام را وارد دروازه المپیاکوس کند.

 

 

 

توپ در سمت راست زمین به بیرون رفت و با توپ رساندن سریع توپ جمع کن به بازیکنان تاتنهام، این تیم خیلی سریع موفق به طرح ریزی حمله خود شد و در نهایت ارسال عرضی لوکاس مورا با ضربه تمام کننده هری کین همراه شد و اسپرز موفق شد در دقیقه ۵۰ به گل تساوی دست یابد. اهمیت توپ جمع کن در به ثمر رسیندن گل به حدی بود که ژوزه مورینیو بعد از گل او را بوسید.

 

اما مشابه این اتفاق فصل قبل و در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان بین لیورپول و بارسلونا در استادیوم آنفلید رخ داد. جایی که توپ جمع کن خیلی سریع توپ را به الکساندر آرنولد رساند و او نیز با ارسال کرنر خود دیوک اوریگی را تبدیل به گل کرد و مرسی سایدی‌ها جواز صعود به فینال را دریافت کردند.

 

 

همچنین مدتی قبل و در جریان پیروزی 0-5 سیتی مقابل پالاس، تصاویری از پپ گواردیولا در حال توصیه به توپ جمع کن استادیوم اتحاد به ثبت رسید و سرمربی اسپانیایی بعدها مدعی شد از توپ جمع کن خواسته توپ را سریع تر به بازیکنان برساند تا حملات زودتر استارت بخورد.

 

 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار