نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی:
نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امروز عمده عقب ماندگی‌های ما در کشور به دلیل بی غیرتی‌ها و نداشتن مدیران کارآمد در کشور است که بسیجیان باید این خلاء‌ها را پرکنند
کد خبر: ۷۹۳۸۸۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲ 03 November 2019

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی امروز به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان در جمع دانش آموزان بسیجی گفت: دانش آموزان سرمایه‌های آینده و نیرو‌های آماده برای گام دوم انقلاب اسلامی هستند و امیدواریم با جهادی عمل کردن و دلسوزی‌ها و انجام تعهدات به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دست پیدا کنیم.
دری نجف آبادی اظهار کرد: امروز نسل جوان و نوجوان انقلاب باید به گونه‌ای پیش رود که ایران اسلامی را به یک الگوی برتر برای دنیا تبدیل کند که در همه شاخصه‌ها برتر و نمونه باشند.

وی با اشاره به اینکه درواقع بسیجیان رسالت سنگینی برای ادای دین به امام و شهدا دارند ادامه داد: بسیجیان باید به گونه‌ای تربیت شوند که نسل آینده مدیران انقلاب را تامین کنند. امروز ملت‌های مسلمان چشم امید خود را به بسیجیان و نیرو‌های انقلابی دوخته اند.

امام جمعه اراک با بیان اینکه دانش آموزان وارثان امام و شهدا هستند و باید خود را برای گام دوم انقلاب اسلامی تجهیز کنند گفت: امروز عمده مشکلات کشور به دلیل وابستگی هاست، آمریکائی‌ها از همان ابتدا با استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ملت ایران مخالف بودند و از همان ابتدای انقلاب اسلامی به دنبال توطئه چینی و خرابکاری علیه ملت بودند.

وی اضافه کرد: انگلیسی‌ها نیز همیشه به دنبال غارت سرمایه‌ها و ذخایر ملت ایران بودند و همیشه نقش روباه پیر را بازی می‌کردند.

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی  بیان کرد: امروز عمده عقب ماندگی‌های ما در کشور به دلیل بی غیرتی‌ها و نداشتن مدیران کارآمد در کشور است که بسیجیان باید این خلاء‌ها را پرکنند.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه نسل سوم و چهارم انقلاب باید برای ریشه یابی مشکلات گام بردارند چراکه تنها با شعار مشکلات حل نخواهد شد افزود: امروز همت‌های بلند، مجاهدت، فداکاری و تلاش شبانه روزی می‌تواند کشور را به نقطه‌های آرمانی خود برساند و این انتظار از جوانان و نوجوانان است که باید پیشگام باشند.

وی ادامه داد: مونتاژ کاری‌های امروز و خوابیدن تولید کشور در برخی موارد نتیجه کم کاری‌های دانشگاه ها، دبیرستان‌ها و هنرستان‌ها است که نیروی کارآمد تربیت نکرده اند و این رسالت را امروز بسیج با تربیت دانش آموزان انقلابی باید پر کند.

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: آن چیزی که امروز باید در دستور کار دانش آموزان بسیجی باشد ایجاد صفا، صمیمیت و وحدت کلمه، همکاری با اتحادیه انجمن‌های اسلامی و سایر نهاد‌های مرتبط، ارتباط سازنده با روحانیت مدارس، تقویت روحیه اخلاص و معنویت و بسیجیان باید الگوی سایر دانش آموزان باشند و نکته آخر اینکه هیچ کس نباید خود را تافته جدا بافته از دیگران بداند.

امام جمعه اراک گفت: بسیج دانش آموزی باید همه توان خود را برای پیشرفت مدارس و دبیرستان‌ها بگذارد و فرهنگ انقلابی را در جامعه تقویت کند.

وی ادامه داد: امروز بسیج برای کشور یک نعمت و سرمایه بزرگ است که همه باید قدر آن را بدانیم و در جهت تقویت آن بکوشیم.

دری نجف آبادی بیان کرد: ۱۳ آبان در تاریخ ملت ایران یک افتخار بزرگ است که همواره باید آن را گرامیداشت و برای تبیین استکبار ستیزی بکوشیم.

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز بسیجی اندیشیدن و بسیجی عمل کردن باید در دستور کار همه باشد ادامه داد: چراکه این تفکر مسیر نجات بخش ملت ایران خواهد بود.

وی بیان کرد: متاسفانه امروز فضای مجازی برای نوجوانان به یک فضایی آلوده تبدیل شده و لذا باید برای مدیریت این فضا برای جوانان و نوجوانان دقت لازم شود.

 

امام جمعه اراک خاطرنشان کرد: با وجود قدرت نمایی انقلاب اسلامی در منطقه، آمریکا روز به روز به افول نزدیک‌تر خواهد شد، قبل از انقلاب اسلامی آمریکا خیال مدیریت جهان را در سر داشت، ولی انقلاب اسلامی با استقلالی که از خود ایجاد کرد این خیال خواهی را از بین برد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار