رونالدو بعد از نزدیک به دو دهه در مورد دلایل جدایی از اینتر صحبت کرده است.
کد خبر: ۷۸۸۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴ 14 October 2019

بعد از درخشش در جام جهانی 2002، هواداران اینتر امیدوار بودند بعد از چند سال تحمل مصدومیت رونالدو حالا شاهد درخشش او در ترکیب نراتزوری باشند. اما مریخی تصمیم گرفت راهی رئال مادرید شود و حالا ستاره سابق فوتبال برزیل از دلایل جدایی عجیب خود در آن مقطع از اینتر پرده برداشته است.

رونالدو گفت: "اینتر در آن مقطع تیم فوق العاده ای بود. در کنار بوبو ویری، کلارنس سیدورف و بسیاری از استعدادهای دیگر تیم خوبی داشتیم، اما متاسفانه مصدومیت های متوالی باعث شد نتوانم خیلی در کنار ویری در زمین بازی کنم.

رونالدو و افشای یک راز سربه مهر ۱۷ ساله!

وقتی من برای اولین بار لباس اینتر را پوشیدم، شور و شوق زیادی در این تیم ایجاد شد و هواداران معتقد بودند که می توانیم به نتایج فوق العاده ای برسیم. امسال نیز شور و شوق زیادی در باشگاه اینتر وجود دارد و من امیدوارم که بتوانیم موفقیت هایی کسب کنیم.

من هرگز نمی خواستم اینتر را ترک کنم، زیرا احساس می کردم این تیم مانند خانه من بوده و می تواند تا پایان همینگونه باشد. من هرگز به ماسیمو موراتی مراجعه نکرده ام تا بخواهم سرمربی را اخراج کند، زیرا این کار درست نیست و این سبک رفتار من نبوده است.

اما من و هکتور کوپر به جایی رسیدیم که دیگر نمی توانستیم با هم کار کنیم زیرا او با من خوب رفتار نمی کرد. من اطمینان داشتم که ماسیمو موراتی او را اخراج خواهد کرد، بنابراین وقتی او از سرمربی تیم حمایت کرد، شگفت زده شده و در آن مقطع و با توجه به اینکه شرایط خیلی خوبی داشتم تصمیم گرفتم از اینتر جدا شوم.

شهری که ابتدا عاشق من بود، حالا از من متنفر شده بود. من به حفاظت پلیس احتیاج داشتم و این شرایط سختی بود. من ماسیمو موراتی را دوست دارم، او مانند من یک پدر بود. ما بعدها نتیجه گرفتیم که هر دو اشتباه کردیم. "

رونالدو و افشای یک راز سربه مهر ۱۷ ساله!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار