همزمان با ایام هفته ملی کودک صورت گرفت؛
به بهانه روز کودک معاون آموزش ابتدایی استان به همراه جمعی از پرسنل این اداره کل از کودکان بیمار بیمارستان امیرکبیر و ولیعصر شهر اراک عیادت نمودند
کد خبر: ۷۸۷۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳ 10 October 2019

 

 در حاشیه این دیدار، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی طی سخنانی گفت:  امسال برنامه ­های هفته ملی کودک با رویکرد نهادینه کردن ارزش­‌های تربیتی و ساختن  دنیای پر شور ونشاط  برای  کودکانمان در حال اجرا می‌باشد.
«علی محمد غلامی» ضمن تأکید بر اهمیت  دوران کودکی عنوان کرد: دوران کودکی مهم­ترین مرحله رشد و تکامل جسمی، روانی و حساس‌ترین دوران زندگی یک فرد است که ما به عنوان امانت داران این هدیه‌های الهی باید با تمهید برنامه‌های تربیتی و آموزشی مناسب، بستری برای رشد و تعالی  آن‌ها فراهیم سازیم.

وی اظهار داشت: لازمه‌ی تکامل و رشد کودکان، محافظت و تربیت صحیح آن‌ها است و سرمایه گذاری و هزینه در این بخش از اصولی‌ترین و عقلانی‌ترین سرمایه گذاری هاست.

 غلامی در ادامه گفت: به بهانه هفته  ملی کودک برنامه‌هایی برای کودکان تدارک دیده شده است که روز‌های  آن با عناوین خاصی نامگذاری شده است که یکی از  این برنامه ها، عیادت از کودکان بیمار است که با حضور گرم  وصمیمی  در کنار آنها، سعی بر آن داریم تا از  درد ناشی از بیماری و فضای  بیمارستان بکاهیم.

در این برنامه، پرسنل آموزش و پرورش استان مرکزی با اهدای شاخه گل و هدیه به کودکان، روزی فراموش نشدنی وپر از شادی را برای بچه‌ها رقم زدند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار