در عید قربان
مردم استان مرکزی تاکنون بیش از چهار میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند که به نسبت مشابه سال قبل ۱۱۷ درصد رشد داشته است
کد خبر: ۷۷۳۵۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳ 21 August 2019

به گزارش تابناک مرکزی -  قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی ضمن تشکر از خیران و نیکوکاران استان، گفت: با همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت امنای مساجد و معتمدان محلات، گوشت‌های قربانی و نذورات هم استانی‌های نیکوکار در روز عید سعید قربان جمع‌آوری شده است.
وی با اشاره به اینکه مردم استان مرکزی تاکنون بیش از چهار میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند، اظهارکرد: میزان کمک‌های جمع آوری شده به نسبت مدت مشابه سال قبل ۱۱۷ درصد رشد داشته است.
وی با بیان اینکه دام‌های زنده با نظارت سازمان دامپزشکی ذبح شده است. افزود:تمامی نذورات نقدی و غیر نقدی در سراسر استان بر اساس نیت خیران و نیاز سنجی انجام شده توسط مددکاران توسط مراکز نیکوکاری و با نظارت کمیته امداد توزیع شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با اشاره به اینکه ۹۰ پایگاه در سراسر استان مرکزی آماده دریافت نذورات مردمی به مناسبت عید قربان هستند، گفت: از این تعداد ۲۱ پایگاه در شهرستان اراک مستقر شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار