فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری کلاهبردار ۳۵ میلیاردی قبل از خروج از کشور خبر داد
کد خبر: ۷۵۹۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰ 03 July 2019

ِکلاهبرداری ۳۵ میلیاردی قبل از خروج از کشور دستگیر شد

به گزارش تابناک مرکزی-  سردارکیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: از کلاهبردار ۳۵ میلیاردی با وعده اعطاء سهام و دستگیری کلاهبردار قبل از خروج از کشور خبر داد.

سردارعزیزی گفت: چندی پیش با ارجاع یک پرونده کلاهبرداری از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اراک به پلیس آگاهی استان، تیمی مجرب از کارآگاهان، بررسی تخصصی این پرونده را آغاز کردند.

وی افزود: با شروع تحقیقات پلیس، مشخص شد که کارمند یکی از بانک‌های شهرستان، با مراجعه به تعدادی از طلافروشی‌ها و افراد سرمایه دار شهر اراک، با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود و جلب اعتماد طلافروشان با شیوه‌های متقلبانه و وعده سهام دار کردن آنها، مبالغ بالایی طلا با ارائه چک‌های مدت دار از آنان خریداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: با بررسی‌های تخصصی پلیس و محرز شدن اهداف متقلبانه این فرد و در بررسی سوابق خدمتی او موارد دیگری از اختلاس و سوء استفاده مالی این فرد به دست آمد و مشخص شد که این فرد با اخذ مرخصی چندین ماهه از بانک، قصد فرار از کشور را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اسناد به دست آمده در کلاهبرداری‌های متعدد این فرد در شهر اراک، با هماهنگی مرجع قضائی، متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال و سپس با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

سردار عزیزی تصریح کرد: تا کنون ۶ نفر از شهروندانی که در حدود ۳۵ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری شده است، شناسایی شده اند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده همچنان ادامه دارد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار