تابناک مرکزی: در حکمی از سوی وزیر کشور "بهروز اکرمی" معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی شد.
کد خبر: ۷۰۵۵۳۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴ 20 January 2019

به‌گزارش تابناک مرکزی، رحمانی فضلی وزیر کشور، با صدور حکمی "بهروز اکرمی " را به سمت «معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی» استاندار مرکزی منصوب کرد.

بهروز اکرمی، اصالتا اهل استان هرمزگان بوده و دارای سوابق مختلف مدیریتی در بخش‌های مختلف است به طوری که وی پیش‌ از این معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان را بوده است.

برعهده داشتن مسئولیت‌هایی مانند تصدی فرمانداری قشم و بندرلنگه از مهم ترین پست ها و تجربیات خدمتی معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی محسوب می‌شود.

اکرمی همچنین آخرین فرماندار شهرستان بندرعباس در دوره اصلاحات نیز بوده که به‌عنوان نخستین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان انتخاب شد.

وی پس از اتمام دوره اصلاحات، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس بود و تا چندی نیز در این سمت مشغول خدمت بود، پس از روی کار آمدن شهردار جدید بندرعباس، وی به سمت مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری بندرعباس منصوب شد.

بهروز اکرمی، در ابان ماه سال 1392 در حکمی از سوی شهردار شهر بندرعباس به عنوان مشاور شهردار بندرعباس منصوب شد.

پیش از این فتح‌الله حقیقی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی بود که پس از انتصاب به عنوان استاندار زنجان؛ پست معاونت سیاسی استانداری مرکزی از طریق سرپرستی "فرخی" معاون هماهنگی امور اقتصادی اداره می‌شد.

انتهای پیام/ش

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار