با حکم وزیر بهداشت:
تابناک مرکزی: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سید محمد جمالیان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اراک منصوب کرد.
کد خبر: ۶۹۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴ 29 December 2018

به گزارش تابناک مرکزی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سید محمد جمالیان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اراک منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید محمد جمالیان

استادیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اراک

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اراک منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسس اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش های حوزه مأموریت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاستهای کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده توسط اینجانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زیر را انجام دهید:

۱. تشویق، ترغیب و توجه ویژه به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی

 

۲. اقدام لازم در زمینه تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان

۳. عملیاتی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

۴. اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت

۵. حمایت و تقویت پژوهش و نوآوری و تلاش برای جهت دهی به پژوهش و طرح های مهم تحقیقاتی به منظور تقویت فرآیند محصولات و ارتقاء سلامت

۶. ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی، درمانی، فرهنگی و دانشجویی

۷. صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی

۸. توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود

۹. تلاش در جهت تحقق راهبرد اجتماعی شدن نظام سلامت در تمام حوزه ها

۱۰. رعایت اعتدال، توانمندی و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت

 

امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم به ویژه مناطق محروم، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

همچنین، وزیر بهداشت در پیامی از خدمات دکتر حسن طاهراحمدی در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اراک تقدیر کرد.

متن‌ این‌ پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر حسن طاهراحمدی

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا میفرماید. لذا بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اراک صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است همواره به عنوان یکی از نیروهای ارزشمند در نظام سلامت موفق و پیروز باشید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار