تابناک مرکزی: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: ۱۲هزار حلقه لاستیک خودرو‌های سنگین از ابتدای مرداد ماه امسال تاکنون با نرخ مصوب دولتی در استان مرکزی توزیع شده است.
کد خبر: ۶۷۹۰۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ 13 November 2018

به گزارش تابناک مرکزی بر اساس اعلام صداوسیما؛ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: توزیع لاستیک مورد نیاز رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان مرکزی بر اساس اطلاعات سامانه کارت هوشمند فعالیت رانندگان، پیمایش وسایل نقلیه در اختیار آنها قرار می گیرد.

محسنی، کمبود لاستیک های سایز 315و385 را از مشکلات شبکه حمل و نقل خودروهای سنگین باری استان عنوان کرد و افزود: ماهانه چهار هزار حلقه لاستیک در شبکه حمل و نقل باری استان مصرف می شود که 2 تا 2هزار 500حلقه این لاستیک ها با سایزهای 315و385 است.

او گفت: سهمیه لاستیک 315 و 385 وسایل حمل و نقل باری این استان از ابتدای مرداد ماه امسال تاکنون بر اساس تعداد ناوگان وسایل نقلیه سنگین حدود هفت هزار و 500 حلقه لاستیک بوده که به دلیل کمبود این سایز لاستیک تاکنون تنها سه هزار حلقه لاستیک به استان اختصاص یافته و بین رانندگان توزیع شده است.

محسنی گفت: با توجه به افزایش فرسایش لاستیک در فصل گرم سال و فرسوده بودن لاستیک های خودروهای سنگین استان مرکزی نیاز است تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان وسایل نقلیه برای گذر از فصل سرد سال در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی،کمبود و افزایش چند برابر قیمت لوازم یدکی را از دیگر مشکلات رانندگان خودروهای سنگین استان مرکزیعنوان کرد و  افزود: می طلبد در این زمینه نیز اقدامات لازم توسط دستگاه ها مربوطه انجام شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار