تابناک مرکزی: استاندار مرکزی در بازديد سرزده از دفتر كنسولگري عراق در اراك گفت: روزانه 6 هزار ويزاي اربعين در اراك صادر می شود.
کد خبر: ۶۷۲۶۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸ 26 October 2018

به گزارش تابناک مرکزی؛ آقازاده استاندار مرکزی در بازدید از دفتر موقت کنسولگری عراق در اراک و بررسی روند ثبت نام و صدور ویزای اربعین حسینی، گفت: روزانه حدود 6 هزار ویزای اربعین حسینی (ع) توسط کنسولگری عراق در اراک صادر می شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: تاکنون 55 هزار ویزا توسط این دفتر برای زائران اربعین حسینی (ع) صادر شده که تعدادی قابل توجه است.

وی بیان کرد: ایجاد دفتر موقت کنسولگری عراق در مرکز استان مرکزی اقدامی مفید و موثر در راستای خدمت رسانی آسان به زائران حسینی در اربعین است که خدمات آن شامل استان های همجوار استان های اصفهان، همدان و لرستان نیز شده است.

استاندار مرکزی از خدمات دفتر موقت کنسولگری عراق در اراک تقدیر و تشکر کرد و گفت: همه تلاش ها در این استان برای خدمت رسانی به زائران حسینی (ع) به کارگرفته شده و تمهیدات و تدابیر لازم در این راستا اندیشیده شده است.

آقازاده اظهار داشت: داشتن گذرنامه و ویزا برای زائران حسینی در آیین اربعین الزامی است و متقاضیان این سفر معنوی باید به این مهم توجه جدی داشته باشند.

وی بیان کرد: انتظار است زائران حسینی در طول سفر به قوانین کشور عراق احترام گذارند و تلاش خود را برای اجرای کامل آیین های اربعین حسینی (ع) به کار گیرند.

استاندار مرکزی افزود: آموزش لازم به موکب داران استان مرکزی برای استقرار در داخل و خارج از خاک ایران داده شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

استاندار مرکزی به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، فرماندار اراک و جمعی از مدیران ستادی استانداری این استان از نحوه ثبت نام و چگونگی صدور روادید زائران حسینی (ع) در دفتر موقت کنسولگری عراق در اراک بازدید کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار