فرمانده سپاه روح اله استان مركزی؛
تابناک مرکزی: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه كشور در يك شرايط جنگ اقتصادي قرار دارد گفت: وضعيت اقتصادی امروز كشور نتيجه سوءمديريت و خيانت هاي برخي ها در سطح كشور است.
کد خبر: ۶۵۲۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ 09 September 2018

به گزارش تابناک مركزي؛ سردار پاسدارمحسن كريمي فرمانده سپاه روح الله استان مركزي در همايش مشترك مديران حوزه هاي علميه و مسئولين دفاتر نمايندگي ولي فقيه، تعليم و تربيت و فرماندهان پايگاه هاي بسيج طلاب استان مركزي با حضور در سالن همايش اداره كل حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس، گفت: اقتصاد، موضوع روز كشور مي باشد و اين وضعيتي كه براي اقتصاد كشور بوجود آمده، نتيجه سوءمديريت و خيانت هاي برخي ها در سطح كشور است.

وي در ادامه افزود : مقاومت و ايستادگي نظام اسلامي درمقابل نظام سلطه باعث بوجود آمدن اين فشارها عليه كشور شده و دشمن در اين مدت با انواع جنگهاي فرهنگي ، نظامي اقتصادي و سياسي درصدد شكست اهداف اين نظام اسلامي بوده است.

كريمي خاطر نشان كرد: كشور در يك شرايط جنگ اقتصادي قرار دارد و مسئولين و مردم بايد اين شرايط را باور داشته باشند و دشمنان با هدف تضعيف قدرت اقتصادي و فشار به حاكميت و در نهايت براندازي حركت ميكنند .

كريمي همچنين افزود: به خطر افتادن منافع نظام سلطه در سطح منطقه باعث بروز چنين جنگهاي مختلفي عليه ايران اسلامي مي باشد و اين جنگ در گذشته به شكل تحريم ها بود .

فرمانده سپاه روح الله استان مركزي با برشمردن تحريم هاي دشمنان در چهل سال انقلاب گفت : انقلابي بودن مردم به ناكامي دشمنان منجر شد و تحريم هاي دشمنان نتوانست اثرچنداني نداشته باشد و البته دشمن در اين جنگ اقتصادي با هدف گذاري خاصي وارد ميدان شده است.

وي تشريح كرد : بر اساس اطلاعات موثق ، عوامل سرويس هاي جاسوسي دشمنان در داخل كشور، در حال جمع آوري نقاط ضعف جامعه و ارائه آن به بيگانگان ،جهت سوء استفاده از اين كمبود ها ميباشند.

كريمي همچنين افزود: تبعيت كردن از فرامين رهبري و داشتن مديريت قوي ، به ناكامي دشمنان درجنگ اقتصادي منجرخواهد شد و علت عمده پيشرفتهاي علمي ، نظامي وهسته اي در سايه كار جهادي و انقلابي بوده است.

كريمي به وضعيت آمريكا هم پرداخت و گفت: دشمن درعين حالي كه سرو صدا و تهديدهاي زيادي دارد ولي به علت مشكلات فراوان مالي كه دارد درحال فروپاشي و شكست است.

وي به عمليات رواني دشمن در داخل كشور هم پرداخت و افزود : دشمنان در عمليات رواني خود به دنبال مقصرجلوه دادن رهبري ميباشند و بايد مراقب اين وضعيت بود و نبايد اجازه عملياتي شدن اين جنگ رواني دشمن را در بين مردم داد.

وي در ادامه افزود : گسترش و فعاليتهاي (( ان جي او )) ها، ساختار كشور را به هم ريخته و هر كدام از اينها اقدامات خاص خود را دارند و نمونه آن همين اجراي بي سر وصداي سند 2030 بود و برخي ارازل و اوباش هم در اين گروهها عضو هستند و در حال آموزش ميباشند.

فرمانده سپاه روح الله استان مركزي به موضوع نفوذ هم اشاره كرد و گفت : سرويس هاي اطلاعاتي در يك مقطعي تمام   دو تابعيتي هايي كه در اروپا و آمريكا بودند ، ماموريت داد كه  وارد ايران شوند و بيشتر اين افراد در داخل كشور مسئوليت گرفتند.

كريمي گفت: نظام ارزي و پولي كشور در مقابل دلار شكننده ميباشد و يكي از راههاي مقابله ، حذف چند صفر از واحد پولي كشور است و دشمنان از اين ضعف پولي كشور درصدد ضربه زدن به اقتصاد كشورهستند .

وي همچنين تصريح نمود : نبايد از تحريم هاي دشمنان واهمه اي داشت و اين تحريم ها ميتواند به شكوفايي و نوآوري در اقتصاد كشور منجر شود و اين حركت نياز به يك مديريت صحيح و توجه به الزامات اقتصاد مقاومتي دارد .

فرمانده سپاه روح الله استان مركزي گفت : سپاه روح الله درچهار سال اخيرحدود سه هزار شغل موفق ايجاد نموده و بخشي ديگر از پروژها نياز به حمايت دولت دارد .

كريمي در پايان افزود : مطالبات اقشار مختلف مردم از طريق ورود و تجمع در خيابان حل نخواهد شد و بايد مواظب توطئه ها و سوءاستفاده هاي دشمنان از چنين تجمع هايي باشيم و دشمنان به دنبال گسترش گراني لجام گسيخته ،اعتصاب اصناف ، تضعيف توليد ملي ، نارضايتي در بين مردم ، جوسازي ، تغيير ذائقه مردم و فشار برحاكميت و در نهايت براندازي خواهند بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار