عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
تابناک مرکزی: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری، کشف قیمت و قیمت گذاری کارخانه آلومینیوم ایران را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی کرده اند.
کد خبر: ۶۳۵۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶ 26 July 2018

به گزارش تابناک مرکزی بر اساس اعلام خانه ملت؛ نادر قاضی‌پور، در خصوص تحقیق و تفحص از واگذاری آلومینیوم ایران، اظهار داشت: 31 تیرماه به همراه آقای محجوب و تعدادی از نمایندگان تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری، کشف قیمت و قیمت گذاری آلومینیوم ایران را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی کردیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان خصوصی‌سازی چگونه این کارخانه را واگذار کرده است، گفت: این کارخانه بدون رقیب و به‌صورت انحصاری به فردی که در گذشته رد صلاحیت شده واگذار شده؛ اما افرادی که واجد شرایط بوده‌اند رد شده‌اند، از چگونگی قیمت گذاری کارخانه و تشخیص اهلیت فردی که کارخانه به او واگذار شده  تحقیق و تفحص می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کارخانه آلومینیوم ایران در شهر اراک احداث شده و 5 هزار نفر نیروی کار دارد، ادامه داد: این کارخانه  از نظر وسعت و بزرگی یکی از کارخانه‌های بزرگ و مادر کشور محسوب می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: فروش این کارخانه با توجه به نرخ ارز قیمت بسیار زیادی دارد که باید در قیمت‌گذاری ها لحاظ می‌شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار