با حکم شهردار اراک؛
تابناک مرکزی: با حکم شهردار اراک علیرضا بیاتیان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک، با حفظ سمت سازمانی مدیر پروژه امیرکبیر شد.
کد خبر: ۶۱۷۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱ 10 June 2018

به گزارش تابناک مرکزی؛ طی حکمی از سوی تاجران شهردار کلانشهر اراک و به دلیل اهمیت پروژه امیرکبیر (58 متری) علیرضا بیاتیان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک، مدیر این پروژه شد.

در این حکم آمده است:

با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده شما، با حفظ سمت و پست سازمانی و به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیر پروژه بزرگراه امیرکبیر 58 متری شهرداری اراک منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بهره‌گیری از نیروی متخصص و تصمیم‌گیری در چهارچوب قوانین و مقررات در توزیع عادلانه خدمات و اعتلای روزافزون جایگاه واقعی شهر اراک، نقشی موثر ایفا نموده و با هم‌اندیشی و همکاری تنگاتنگ و صمیمانه شهروندان بتوانید فصل نوینی را در گسترش خدمات زیربنایی، در راستای اجرایی شدن پروژه بزرگراه امیرکبیر با توجه به وقفه چندین ساله و تحقق بخشیدن برنامه‌های توسعه شهری و اهداف راهبردی شهرداری که متضمن منافع و مصالح عامه مردم می‌باشد را مهیا و اسباب پیشرفت، توسعه و تعالی همه جانبه شهر اراک را فراهم آورید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار