تابناک مرکزی: آزمون استخدامی جذب کارکنان اداری قوه قضائیه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۶ از طریق سازمان سنجش برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۱۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰ 30 October 2017

به گزارش تابناک مرکزی؛ آزمون استخدامی جذب کارکنان اداری قوه قضائیه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۶ از طریق سازمان سنجش برگزار می‌شود، همچنین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک مرکزی تا ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۶ خواهد بود بنابراین ایثارگران واجد شرایط می‌توانند در این آزمون‌ها شرکت کرده و پس از رقابت از سهمیه حداقل ۲۵ درصدی آزمون استخدامی بهره‌مند شوند.

اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: آزمون استخدامی جذب کارکنان اداری قوه قضائیه در ۱۰ آذرماه ۱۳۹۶ از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد، این آزمون میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های حقوق، کامپیوتر، مددکاری اجتماعی، حسابداری، مدیریت، اقتصاد و … برگزار می‌شود بنابراین ایثارگران واجد شرایط می‌توانند در آزمون مربوطه شرکت کرده و پس از رقابت از سهمیه حداقل ۲۵ درصدی آزمون استخدامی بهره‌مند شوند.

مجوز استخدامی قوه قضائیه برای کلیه استان‌ها بوده و ایثارگران باید در رشته محل‌های تعیین شده در دفترچه استخدامی در آزمون شرکت کرده و از انتخاب رشته محل‌های آزاد اجتناب نمایند، در غیر این صورت با وجود داشتن شرایط بهره‌مندی از سهمیه حداقل ۲۵ درصدی به عنوان داوطلب آزاد تلقی می‌شوند.

بانک مرکزی نیز در راستای تأمین نیروی انسانی خود در رشته‌های مختلف در استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمانشاه، اردبیل، خوزستان، مازندران، زنجان، سمنان، فارس، قم، کرمان، البرز، یزد، همدان، بوشهر، قزوین، لرستان و کردستان آزمون استخدامی خواهد داشت و ایثارگران می‌توانند در این آزمون شرکت کرده و با توجه به هماهنگی صورت گرفته از سهمیه حداقل ۲۵ درصدی ویژه ایثارگران برخوردار شوند. مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک مرکزی تا ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار