تابناک مرکزی: نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس، از سفر یک روزه معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به شهرستان‌های تفرش، فراهان و آشتیان در روز ۱۸مردادماه جاری خبر داد.
کد خبر: ۴۷۵۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸ 09 August 2017

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از خانه ملت، محمد حسینی اظهار داشت: حمیدرضا جهانباز، معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور روز چهارشنبه هجدهم مردادماه جاری به همراه تعدادی از مدیران حوزه آب و فاضلاب کشور به استان مرکزی سفر می‌کند و در شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان حضور خواهد یافت.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: این برنامه از ابتدای صبح روز چهارشنبه از شهرستان تفرش شروع می شود و سپس معاون وزیر نیرو در شهرستان فراهان حضور می یابد.

حسینی توضیح داد: در ادامه این سفر، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به شهرستان آشتیان خواهد رفت تا در خصوص مشکلات پروژه انتقال آب هفتیان به تفرش، بررسی وضعیت و تصمیم گیری های لازم را انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان ساخت: در این سفر یک روزه همچنین به مساله آبرسانی به پنج روستای شمال شرق شهرستان آشتیان رسیدگی خواهد شد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در حوزه مشکلات تامین آب شهرستان فراهان به ویژه شهر فرمهین نیز مطالعاتی انجام شده که طی این سفر با معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مطرح می شود و امید است با نظر مساعد وی و تصمیم‌گیری لازم در این زمینه، بستر اجرای طرح آبرسانی به شهر فرمهین مهیا شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: