تابناک مرکزی: فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به غربی‌ها اجازه بازرسی از مراکز نظامی کشورمان را نخواهیم داد.
کد خبر: ۴۷۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵ 07 August 2017

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از تسنیم، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سؤالی مبنی بر درخواست غربی‌ها برای بازرسی از مراکز نظامی کشور گفت: پاسخ واضح است، ما چنین اجازه‌ای به آنها نخواهیم داد.

وی افزود: سپاه به‌عنوان قدرت برتر نظامی منطقه از دولت حمایت می‌کند که ان‌شاءالله بتواند در برابر زیاده‌خواهی دشمنان به‌ویژه آمریکا بایستد. ما باید اینها (دشمنان) را به عقب برانیم، آنها از ابتدای انقلاب با نظام ما مخالف بودند و کاملاً طبیعی است که به‌صورت رودررو نه‌تنها برابر ایران بلکه در برابر تمام ملت‌هایی که در برابرشان ایستادگی کنند، شکست می‌خورند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تصریح کرد: آنها با ترفندهایی مثل تحریم و فشار و عملیات روانی به‌دنبال خلع سلاح ما هستند و قصد اعمال نسخه لیبی برای کشور ما را دارند اما چنین اجازه‌ای به آنها نخواهیم داد.

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: ما گوشه کوچکی از توانمندی موشکی را آشکار کردیم و هم صهیونیست‌ها و هم رژیم‌های مرتجع منطقه فهمیدند که ما خطوط قرمزی داریم و برای حفظ انقلاب ایستادگی خواهیم کرد و کوتاه نخواهیم آمد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: