فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خبر داد؛
تابناک مرکزی: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: پروژه آزادراه خرم‌آباد- اراک 60 درصد پیشرفت دارد و امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر آن را بهره‌برداری کنیم.
کد خبر: ۴۵۹۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳ 15 July 2017

به گزارش تابناک مرکزی، سردار عبادالله عبداللهی عصر پنجشنبه در بازدید از پروژه آزاد راه خرم آباد - اراک و در جمع پرسنل فعال در این پروژه گفت: پروژه آزادراه خرم آباد- اراک با کیفیت بسیار عالی و با پیشرفت بسیار خوب در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه بزرگترین تونل کشور از نظر طول در این پروژه احداث می شود، تصریح کرد: خوشبختانه کار خوبی در این پروژه انجام شده است و کار ارزشمندی صورت گرفته که امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه برسد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با تاکید بر اینکه مسیر احداث آزادراه از نظر صعب العبور بودن، سختی کار زیادی دارد، افزود: این پروژه 60 درصد پیشرفت دارد و با توجه به وضعیتی که در بازدید ملاحظه کردم، امیدواریم بتوانیم هرچه سریع تر پروژه را بهره برداری کنیم.

عبداللهی بیان کرد: با اجرای این پروژه بالغ بر 30 کیلومتر کاهش مسیر صورت می گیرد که این امر در بحث حفظ محیط زیست، کاهش مصرف سوخت و رونق اقتصاد بسیار مهم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار