محسن رضایی؛
تابناک مرکزی: محسن رضایی در تحلیل خود از نحوه مناظره دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: روحاني خطر را احساس کرده و از اعتدال به سوی اصلاح طلبی چپ متمايل شده است
کد خبر: ۴۲۱۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳ 09 May 2017

به گزارش تابناک مرکزی، محسن رضايي در پاسخ به خبرنگار " الف"  درباره ارزيابي وي از دومين مناظره نامزدهاي  رياست جمهوري گفت: هماهنگی بین سه کاندیداي اصولگرایان و عدم هماهنگی بین کاندیداهای اصلاح طلبان مشهود بود. نقطه جدید این مناظره، این بود که آقای روحانی از اعتدال به سوی اصلاح طلبی چپ که همیشه با آن مخالفت می کرد، متمايل شد .

  رضايي همچنين با اشاره به كيفيت حضور آقايان رييسي و قاليباف در مناظره دوم اضافه كرد: آقای رييسي نسبت به مناظره قبلی با صراحت و دقت بیشتری به نقد وضع موجود پرداخت. آقای قالیباف براساس راهبرد  قبلی وارد پرونده های جدیدی شد و اقای جهانگیری نتوانست پاسخ قانع کننده‌ای به ایشان بدهد. آقای میرسلیم هم  از کنار دروازه اصولگرایان با شوت بلند خود، گلی به دروازه‌بان اصلاح طلبان زد.

آقای هاشمی طبا چهره چپ ارزشی دهه اول انقلاب را در ذهن‌ها زنده کرد؛ چهره ای که در جبهه اصلاح طلبان ضعیف مي نمود. در هر حال آقای روحانی خطر را احساس کرده بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار