پس از پایان دور دوم انتخابات در استان مرکزی
تابناک: استان مرکزی بعد از پایان مرحله دوم انتخابات مجلس دهم چهره هفت نماینده خود را شناخت.
کد خبر: ۲۲۱۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷ 30 April 2016

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از دیار آفتاب، پس از پایان دور دوم انتخابات در استان مرکزی هفت نماینده راه یافته به مجلس دهم مشخص شدند در ادامه سوابق این نمایندگان را مشاهده می کنید:

 علی اکبر کریمی

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

دکتر علی اکبر کریمی متولد ۱۳۴۷ در اراک

حضور داوطلبانه در جبهه از سال ۶۲ تا ۶۷ به عنوان بسیجی

اخذ مدرک لیسانس در رشته اقتصاد (گرایش بازرگانی) از دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹

همکاری پاره وقت با دفتر مطالعات وزارت کشور در سالهای ۱۳۶۷ و  ۱۳۶۸

شروع بکار در نهاد ریاست جمهوری (دفتر هیات دولت) در سال ۱۳۷۰

کارشناس مسئول و مدیر داخلی کمیسیون اقتصاد هیات دولت و همکاری در سایر کمیسیون های هیات دولت از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۶

اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته علوم اقتصادی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک ۱۳۷۴

مشاور اقتصادی مدیرعامل موسسه قرض الحسنه بسیجیان کشور (بانک مهر اقتصاد کنونی) در سالهای ۱۳۷۷ و ۱۳۷۸

 دبیر کمیسیون اعطای نشانهای دولتی در نهاد ریاست جمهوری در سال ۱۳۷۸

معاون دبیر هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری در سالهای ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹

مدیر امور مجامع و دبیر هیات مدیره سازمان عمران و مسکن بنیاد مستضعفان طی سالهای ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶

دبیر هیات مدیره سازمان صنایع و معادن بنیاد مستضعفان طی سالهای ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۴

عضو هیات مدیره شرکتهای تولیدی و عمرانی وابسته به بنیاد مستضعفان

اخذ مدرک دکتری (PHD) در رشته مدیریت استراتژیک از دانشگاه عالی دفاع ملی در سال۱۳۸۲

شهردار اراک از تیر ماه ۱۳۸۶ تا مهرماه ۱۳۸۸

عضو کارگروه های تخصصی منتخب شهرداران کلان شهرها و مراکز استانها در وزارت کشور

عضو هیات مدیره شرکت نمایشگاههای استان مرکزی در سالهای ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸

معاون برنامه ریزی استانداری زنجان از بهمن ماه ۱۳۸۸ تا تیر ماه ۱۳۹۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان از تیرماه ۱۳۹۰ تا دیماه ۱۳۹۲

رییس هیات مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان زنجان

رییس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان

عضو هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب استان

رییس هیات مدیره شرکت توسعه صادرات زنجان

عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان آذربایجان شرقی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب از دیماه ۱۳۹۲

علی اکبر کریمی  در دور اول انتخابات مجلس دهم با کسب ۱۰۳ هزار و ۲۳۴ رای از  از مجموع ۲۸۶ هزار و ۲۰ رای از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب راهی مجلس شد.

سید مهدی مقدسی

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

 سید مهدی مقدسی متولد ۱۳۴۲ در اراک

شهردارشهر کرج

معاونت سازمان شهرداری های کشور

معاونت سازمان نوسازی مدارس کشور

معاونت برنامه ریزی استانداری مرکزی

فرماندار شهرستان های اراک ، همدان و خمین

نماینده اعزامی وزارت کشوربه سازمان ملل در نیویورک

سید مهدی مقدسی در دور دوم انتخابات مجلس دهم با کسب ۸۸ هزار و ۹۴ رای از مجموع ۱۴۶ هزار ۱۲۵ رای از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب راهی مجلس شد.

محمد ابراهیم رضایی

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

محمد ابراهیم رضایی متولد ۱۳۴۱ در خمین روستای ریحان

کارشناس ارشد مدیریت و برنامه‌ریزی از دانشگاه امام حسین(ع)

۱۶ بار مجروحیت و ۴۰ درصد جانبازی در دوران دفاع مقدس

گذراندن دوره تخصصی فرماندهی و ستادی در دانشکده فرماندهی و ستاد (دافوس)

تجربه مدیریت‌های ستادی (آموزش‌ بازرسی- تحقیق و پژوهش- تدریس و ... ) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت ۱۴ سال

سابقه تدریس در دانشگاه به مدت ۸ سال

فرماندهی، تدوین و الگوسازی نظام تربیتی سربازان نیروهای مسلح در اموزشگاه رزم مقدماتی المهدی بابل

فرماندهی تیپ مالک اشتر شهرستان خمین

فرمانده ارشد نیروهای نظامی و انتظامی شمال غرب کشور (خوی و سلماس)

مشاور عالی فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

نماینده مردم خمین در دوره نهم مجلس شورای اسلامی (نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور / عضو مرکزی ناظر بر انتخابات شورای شهر / نماینده قوه مقننه در هیات حل اختلاف شوراهای کل کشور / نماینده قوه مقننه در کمیسیون بررسی سازماندهی پایتخت به ریاست رییس جمهور / عضو کمیسیون و کمیته بررسی لایحه قوانین ستاد بحران کشور / عضو کمیسیون و کمیته بررسی طرح قوانین احزاب کشور / عضو کمیسیون تلفیق بودجه  سال ٩٢ / عضو کمیسیون و کمیته بررسی قوانین شوراها و شهرداری ها / عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ٩٤ / عضو کمیسیون و کمیته بررسی قوانین انتخابات مجلس و انتخابات ریاست جمهوری / عضو کمیسیون تدوین قوانین مدیریت و توسعه روستایی کشور)

محمد ابراهیم رضایی در دور اول انتخابات مجلس دهم با کسب ۲۲ هزار و ۶۶۴ رای از  از مجموع ۵۲ هزار و ۶۱ رای از حوزه انتخابیه خمین راهی مجلس شد.

علیرضا سلیمی

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

علیرضا سلیمی متولد سال ۱۳۴۳ در محلات

لیسانس و فوق لیسانس مبانی حقوق از دانشگاه تهران و دکترای فقه و مبانی حقوق از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

 شرکت در دروس خارج فقه حضرات آیات فاضل لنکرانی، شبیری زنجانی، وحید خراسانی، شیخ جواد تبریزی، جوادی آملی و شیخ جعفر سبحانی

مدیریت و استاد حوزه علمیه محلات

 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی محلات

مسئول دفتر نظارت و بازرسی

ناظر ارشد دانشگاههای استانهای اصفهان، قم، کهکیلویه و بویراحمد

عضو هیات رئیسه کمیته قرآن و عترت

نماینده مردم محلات و دلیجان در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی(منتخب مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان / منتخب مجلس در شورای حل اختلاف استان)

علیرضا سلیمی در دور اول انتخابات مجلس دهم با کسب ۱۱ هزار و ۴۷۰ رای از  از مجموع ۴۳ هزار و ۱۴۱ رای از حوزه انتخابیه محلات و دلیجان راهی مجلس شد.

محمد حسینی

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

محمد حسینی  متولد سال ۱۳۴۷ در فراهان روستای درمنک

کارشناسی مدیریت صنعتی و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

مدیرکل برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور

 حسابرس دیوان محاسبات استان مرکزی ( سازمان امور و اقتصاد و دارایی ، اداره کل راه و ترابری ، مسکن و شهرسازی ، نوسازی مدارس ، بهزیستی ، استاندارد ، ثبت احوال ، ثبت اسناد ، جهاد کشاورزی ، دامپزشکی ، منابع طبیعی و ...)

 سرپرست هیئت حسابرسی ( دیوان محاسبات استان تهران) استانداری ، مسکن و شهرسازی ،‌شرکتهای آب منطقه ای ، برق منطقه ای ، پالایش نفت تهران ، گاز استان تهران ، شهرکهای صنعتی استان تهران ، شهرهای جدید پرند – اندیشه – هشتگرد و پردیس ، مترو تهران ، مخابرات استان تهران

عضو ستاد تفریغ بودجه استان تهران

مدیر کل دیوان محاسبات استان چهارمحال و بختیاری

مدیر کل دیوان محاسبات استان قزوین

مدیرکل رسیدگی به امور حسابرسی شرکتها

سرپرست اداره کل بررسیهای فنی شرکتها

عضو کمیته فنی تفریغ بودجه کل کشور و شرکت در هیات های عمومی دیوان محاسبات کشور

مدیر کل برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور

عضو ستاد فنی – حقوقی دیوان محاسبات کشور

دبیر کارگروه وجوه واریزی و سیاستهای پیشگیرانه

نماینده دیوان در کارگروه های مشترک سازمان حسابرسی ( حسابرسی عملکرد ، فنی – حقوقی ، همپیشگان ، قانون حداکثر استفاده از توان فنی )

عضو شورای تدوین استاندارد ها و دستورالعمل های حسابرسی

عضو کمیته اجرایی حسابرسی عملکرد

مسئول کمیته کنترل و کیفیت کارحسابرسی

دبیر تدوین برنامه راهبردی و برنامه پنج ساله دیوان محاسبات کشور

نماینده دیوان محاسبات در کمیسیون تلفیق بودجه کشور

نماینده دیوان محاسبات و شرکت در جلسات کمیسیون های برنامه و بودجه محاسبات ، اقتصادی ، انرژی ، اصل ۴۴ ، اصل تودام .

دبیر و عضو کمیته های تخصصی بانکها ، مالیات ، انرژی ، صنایع و بازرگانی ، نیرو و کشاورزی ، اصل ۴۴ ، هدفمند کردن یارانه ها

عضو انجمن حسابداری ایران و . . .

محمد حسینی در دور اول انتخابات مجلس دهم با کسب ۱۳ هزار و ۴۲ رای از  از مجموع ۴۸ هزار و ۴۶۳ رای از حوزه انتخابیه آشتیان، تفرش و فراهان راهی مجلس شد.

محمد رضا منصوری

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

محمد رضا منصوری متولد ۱۳۴۵ در ساوه

رئیس خانه صنعت و معدن شهرستان  ساوه و زرندیه

رئیس انجمن لوله  و پروفیل  استان مرکزی

برگزیده برتر دومین جشنواره ملی مخترعین و مبتکرین کشور

مدرس دانشگاه در  رشته برق  و الکترونیک  دانشکده  علوم و فنون هوایی

مدرس  دانشگاههای ساوه در رشته های برق والکترونیک،صنایع و اقتصاد

مدیر پشتبانی فنی در هوا فضا

مدیریت کارخانجات  فولاد کاوه ِو کیش چیپس (مزمز) ِ پارس فنر ِ  فنر سازی  خاور ِ  لوله های دقیق کاوه

مدیر عامل صنایع  قطعه سازان  ساوه  و رئیس هیئت مدیره پرسی گاز

مدیر پروژه های نصب  و راه اندازی  شرکتهای امکو  و کابل کاویان  و کرمان  و مشاور شرکت کاوه کشاورز و آذر بان

نماینده قانونی در مراجع حل اختلاف اداره کار

عضو هیئت مدیره  کانون مجمع صنفی اداره کار امور اجتماعی استان مرکزی

مدیریت فنی در تولید اولین موشک ایرانی

رییس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی و صنعتی استان مرکزی

عضو ارشد سازمان نظام مهندسی

عضو شورای اسلامی شهر ساوه تا خرداد ۹۴

محمد رضا منصوری  در دور دوم انتخابات مجلس دهم با کسب  ۳۶ هزارو۲۶۴رای از مجموع  ۶۹ هزار و ۹۳۶ رای از حوزه انتخابیه ساوه وزرندیه راهی مجلس شد.

علی ابراهیمی

سوابق منتخبین استان مرکزی در مجلس دهم+عکس

علی ابراهیمی متولد ۱۳۴۶ در شازند روستای پاکل

کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد

معاون مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شازند

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شازند

معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی

نماینده رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی

نماینده شرکت مادر تخصصی و رییس هییت مدیره صندوق استان مرکزی

نایب رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان مرکزی

عضو کمیته راهبردی شبکه خدمات مشاوره ای جهاد کشاورزی

عضو کمیسیون ماده ٣٣(نظارت) جهاد کشاورزی

عضو کمیسیون ماده ٣١(واگذاری) جهاد کشاورزی

عضو سامانه فرماندهی پدافند غیر عامل

عضو کمیسیون کشاورزی کارگروه تخصصی اقتصادی استانداری

عضو کمیته تخصصی کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی

عضو کمیسیون پیشگیری و مقابله با تهدیدات استانداری

عضو کمیته رتبه بندی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان مرکزی

عضو کارگروه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج مهندسین

عضو کمیته سرمایه گذاری و بازرگانی صندوق حمایت از توسعه

عضو اتاق فکر صندوق طیور کشور

عضو کمیسیون استعداد یابی اراضی ملی

عضو اتاق فکر اقتصادی استانداری

مشاور اقتصادی رئیس سازمان جهاد کشاورزی

در حوزه انتخابیه شازند هم از مجموع ۴۴ هزار و ۵۰۸ رای ماخوذه علی ابراهیمی با ۲۳ هزار و ۵۳۶ رای به مجلس راه یافت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار