مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های فرمانده سپاه روح‌الله به عنوان فرمانده قرارگاه مسکن سپاه استان مرکزی تقدیر کرد.
کد خبر: ۱۱۳۸۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶ 19 November 2023

به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ پاسدار احمد شهرجردی معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی  اظهار داشت: با توجه به تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا در حوزه تامین مسکن، سپاه روح‌الله استان مرکزی ساخت مسکن پرسنل و کارکنان خود را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده، اجرای پروژه یک‌هزار و ۳۴۲ واحدی در کوی سردرا شهید سلیمانی اراک از سوی شرکت جهاد خانه‌سازی آغاز شد که خود به توسعه طرح مسکن ملی که از سوی دولت در دست اجراست کمک شایانی کرد.

ایشان تصریح کرد: چندی پیش در سفر وزیر کشور به استان مرکزی فاز اول این پروژه که ۱۴۴بود به متقاضیان تحویل شد.

سرهنگ شهرجردی یادآور شد: باتوجه به عملکرد فرماندهی سپاه استان و دغدغه‌مندی وی درخصوص تأمین مسکن پرسنل و کارکنان مجموعه این پروژه ضمن اینکه براساس اعلام پیمانکار از برنامه پیش‌بینی شده جلوتر است از نظر قیمت تمام شده و کیفیت مصالح در سطح بالا و قابل قبولی است.

وی افزود: لذا فرمانده سپاه استان مرکزی به عنوان فرمانده قرارگاه مسکن سپاه روح‌الله از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران مورد تقدیر قرار گرفت.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این تقدیر آورده است: با عنایت به بررسی‌های انجام شده عملکرد قرارگاه مسکن سپاه روح الله در اجرای برنامه ۵ ساله مسکن کارکنان در سال ۱۴۰۱ مطلوب ارزیابی گردیده است، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های خاضعانه و جهادی جناب عالی و اعضای محترم آن قرارگاه تامین مسکن برای کارکنان سپاه، از خداوند متعال مسئلت دارم همواره در عرصه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پاسداران عزیز در ضل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در پرتو رهنمودهای واهیانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(موظله العالی)موفق و موئید باشید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار