استاندار مرکزی گفت: از روش‌های جدید و نشست‌های گفت و گو محور برای شور انتخابات در سطح جامعه استفاده شود.
کد خبر: ۱۱۳۵۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۷ 01 November 2023

به گزارش تابناک مرکزی،فرزاد مخلص الائمه در نشست قرارگاه رسانه‌ای انتخابات استان مرکزی، افزود: تقویت مشارکت مردم در انتخابات یک فرآیند است و یک شبه محقق نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات نیازمند کارهای متعددی است، گفت: این کارها باید منجر به الزام مردم به تبعیت از قانون و حکمرانی شود و در نتیجه مشارکت در انتخابات شود.

استاندار مرکزی تاکید کرد: اصحاب رسانه موظف به تشویق مردم برای مشارکت در انتخابات نیستند بلکه کارهایی که موجب مشارکت می‌شود را تقویت کنند.

مخلص الائمه اظهار کرد: هر رویدادی که تا زمان برگزاری انتخابات در مشارکت تاثیرگذار است باید تقویت شود.

وی بیان کرد: مشارکت حداکثری و انتخاب درست معیارهای انتخابات هستند و مردم باید بدانند که با این معیارها بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: فردی با اخلاق، منش، عالم، مردم دار و دارای تمام ویژگی‌های که مقام معظم رهبری بیان کردند باید برای نمایندگی در مجلس شورای اسلامی انتخاب شود.

مخلص الائمه افزود: رسانه ها برای جلوگیری از ایجاد چندقطبی و دو قطبی در جامعه تلاش کنند.

وی با بیان اینکه برخی کاندیداهایی که صلاحیت ندارند فضای جامعه را به سمت دو قطبی سازی و تخریب می‌برند افزود: حضور صادقانه کاندیداها در میدان انتخابات سبب انتخاب درست مردم می‌شود.

مخلص الائمه با اشاره به اینکه باید زودتر فضای انتخاباتی در جامعه ایجاد شود، افزود: از روش‌های جدید و نشست‌های گفت و گو محور برای شور انتخابات در سطح جامعه استفاده شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار