فرمانده انتظامی شهرستان اراک از دستگیری ۲ سارق حرفه ای کابل های هوایی و مخابراتی، با اعتراف به ۸فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۹۵۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵ 07 March 2023به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ "علیرضا معیریان" افزود: در پي وقوع چند فقره سرقت کابل هاي هوایی و مخابراتی در شهرستان اراک، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
اين مقام انتظامي با اشاره به آغاز مرحله دوم طرح مقابله با سرقت ياد آور شد: با اشراف اطلاعاتي مأموران کلانتري ۱۷ اراک و تکميل تحقيقات، سرانجام ۲ نفر سارق شناسايي و طي هماهنگي با مقام قضائي در يک اقدام به موقع و ضربتي در هنگام سرقت، دستگير شدند.
وی با اشاره به کشف مقادیری اموال مسروقه در ادامه این عملیات پلیسی خاطر نشان کرد: سارقان در تحقيقات فنی پليس به ۸ فقره سرقت کابل های هوایی و مخابراتی در شهرستان اراک اعتراف کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان اراک در پایان با تأکید بر رعایت هشدارهای پلیسی از سوی شهروندان به منظور پیشگیری از وقوع چنین سرقت هایی افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی، به دستگاه قضائی معرفی و در نهایت با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار