فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از اعزام ۳ هزار دانشجوی این استان به اردوهای راهیان نور خبر داد.
کد خبر: ۱۰۹۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴ 05 March 2023

 

به گزارش تابناک مرکزی، سردار پاسدار محسن کریمی در حاشیه اعزام راهیان نور دانشجویی گفت: به برکت انقلاب اسلامی جوانان امروز کشور دارای انگیزه روحیه قوی، دلسوز، مبتکر، خلاق و اعتماد به نفس هستند و نسل جوان همواره بازوی توانمند و توانای انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف کشور است.
وی افزود: راهیان نور مسیر ادامه راه شهدا و آشنایی به آرمان‌ها و اهداف شهدا و میعادگاه الهام بخش عاشقان الی الله است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه مناطق عملیاتی جنوب کشور میقاتی برای رسیدن به زیارت حقیقی شهدا است، گفت: جوانان می‌توانند معارف ناب انقلاب اسلامی را در سرزمین‌های نور جستجو کنند و لذا راهیان نور توسعه دهنده و ترویج کننده فرهنگ ایثار، جهاد و ازخودگذشتگی است.
سردار کریمی تأکید کرد: حضور جوانان و نوجوانان در اردوهای راهیان نور رزمایش قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی و مانور پویایی جوانان ایران اسلامی است و این حضور باشکوه تضمین‌کننده پیشرفت و آینده کشور است.
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت عظیم اردوهای راهیان نور افزود: در راستای بهره گیری از ظرفیت اردوهای راهیان نور به عنوان یک فناوری عظیم اردوهای دانشجویی از ۱۳ اسفند الی ۲۸ اسفند ماه در استان مرکزی آغاز شده و دانشجویان دانشگاه‌های استان در قالب کاروان‌های دانشجویی اعزام می‌شوند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: اعزام بیش از ۳ هزار دانشجو از دانشگاه‌های استان مرکزی هدف گذاری شده و برنامه‌های مختلف و متنوعی با رویکرد جهاد تبیین برای آنها در نظر گرفته شده است.
سردار کریمی اضافه کرد: دانشجویان اعزامی راهیان نور از استان مرکزی از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس شامل دوکوهه، هویزه، سوسنگرد، علقمه، کانال کمیل، اروند کنار، خرمشهر، آبادان، فتح المبین، فکه، طلائیه، دهلاویه و سایر مناطق دیگر بازدید خواهند کرد و راویان برجسته نیز حماسه‌های دفاع مقدس را تبیین و روایت می‌کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار