مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی ،جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۶۲۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹ 16 August 2022

 

به گزارش تابناک مرکزی ، حجت الاسلام عبدالله واحدی درباره زمان برگزاری مسابقات استانی قرآن گفت:مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  سازمان اوقاف و امور خیریه ۲۸ مرداد ماه سال جاری با حضور ۲۶۶ شرکت کننده  در امامزاده محمد عابد (ع)برگزار می شود.
وی افزود: در این مسابقات ۴۳ نفر در بخش آقایان و۷۱ نفر در بخش بانوان موفق شدند مرحله شهرستانی را برای حضور در مرحله استانی پشت سربگذارند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد:در بخش دعاخوانی نیز که به صورت استانی برگزار می‌شود ۳۸نفر در بخش خواهران و ۶۲ نفر در بخش برادران با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
حجت الاسلام واحدی ادامه داد: در بخش اذان نیز که مختص برادران می باشد و فقط به صورت استانی برگزار می شود ۵۲ نفر شرکت دارند.
این مقام مسئول تاکید کرد: مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه  در روز ۲۸ مرداد و به میزبانی امامزاده محمد عابد (ع)مشهد میقان برگزار می شود.
وی در خصوص داوری چهل و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن گفت:در این دوره از مسابقات هیأت محترم داوران با تلفیقی از داوران بومی و میهمان از تهران با حضور افرادی که دارای مدرک رسمی و تجارب ارزنده در سطح کشور هستند انتخاب شده اند.
حجت الاسلام واحدی یادآور شد:مرحله شهرستانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان به میزبانی دو شهرستان ساوه در روز ۲۴ تیر و اراک در ۲ روز ۳۰ و ۳۱ همین ماه برگزار شد و متسابقان این مرحله از مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار