فرمانده انتظامی شهرستان شازند از شناسایی و پلمب یک واحد پزشکی غیر مجاز و دستگیری پزشک قلابی ارتوپد آن درعملیات مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۵۰۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸ 15 June 2022

 

به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ " عبد الرضا جودکی " افزود: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس شهرستان شازند در تحقیقاتی از جعل عنوان پزشک ارتوپد و راه اندازي غيرقانوني یک واحد پزشکی از سوی فردی در یکی از مناطق این شهرستان مطلع شدند.
این مقام انتظامی یادآورشد:در تکمیل تحقیقات پلیس شهرستان شازند، مطب این فرد که با طبابت غير قانوني ، سلامت شهروندان را در معرض خطر قرار داده بود، شناسایی و بلافاصله درهماهنگي با دستگاه قضائی، تیمی از مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و نماينده دانشگاه علوم پزشکي این شهرستان به آدرس مورد نظر اعزام شدند.
وی اظهارداشت: در زمان حضور تیم اعزامی در محل، مشاهده شد که متصدی مطب بدون داشتن هیچ گونه مدرک پزشکی معتبر در حال طبابت غیرقانونی شهروندان است .
فرمانده انتظامی شهرستان شازندافزود: از این واحد پزشکی غیر مجاز، با دستور مقام قضائی پلمب و متصدی آن نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار